Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[ME] Stacja Paliw Palomino Creek


Davlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema to znów ja Davlo. Przerobiłem swój stary projekt stacji benzynowej, który jak myślałem mógłby zostać wprowadzony na serwer.

stacja znajduje się na wyjeździe z PC na poboczu, przy okazji zatankowania można również naprawić pojazd.

Zrobiłem to głównie dlatego, że najbliżej gdzie trzeba jechać naprawić to BB albo LV więc, a dodatkowo najbliżej można zatankować w montgomery.

WN1v5C6.jpg

DAw8Sws.jpg

reszta SS'ów https://imgur.com/a/xp8n0

 

Dodatkowo wychodzę z pytaniem

jaka wersja? 

Zrobiłem dwie wersje, z czego jedna jest bez drugiego wjazdu a druga wersja z wjazdem.

1. Z wjazdem

sdERi3A.jpg

2. Bez Wjazdu

gFdZlIh.jpg

standardowo jak ktoś chce to może strzelić

bez motywacji ani niczego o tak.

  ||

\/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, n4rge napisał:

Szkoda że umieściłeś te "vgElkup" tak wysoko, jak na moje to wygląda trochę sztucznie. Wiem że tam jest trawa, ale no nie wygląda to fajnie :D 

Miałem zamiar zmienić na BBall ale ze względu na wielkość obiektu odpuściłem bo bym podwoił liczbe obiektów ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin