Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne pożegnanie z serwerem 4Life


Kapitan__Bomba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, Niestety przyszedł czas na podjęcie najbardziej bolesnej decyzji w życiu gracza na serwerze 4Life. Niestety mając 25 lat na karku trzeba zadbać o swoje priorytety. Przestało mi brakować na wszystko czasu i chcę ogarnąć najważniejsze dla mnie sprawy. W szczególności chciałbym podziękować:

 

 

@ZbyK.gg - Dziękuję za to, że dałeś mi szansę na stanowisku Supporta. Mam nadzieję że nie zawiodłem.

@XQward - Zawsze mogłem liczyć na pomoc z Twojej strony, dziękuję Ci za wszystko!

@DeltaRon - Dzięki Tobie tak naprawdę powróciłem do modelowania. Inspiracją dla mnie wtedy stał się Vincent Kombi, dlatego też Spróbowałem z Premierem. Dziękuję za to, że mogłem zostawić po sobie ślad w postaci Premiera oraz Bobcata!

@Wujcio_BS - Pozytywny Wariacie, musimy się ustawić na Zimnego Leszka! 

@PVK. - Dzięki za to, że dałeś mi szansę w Zarządzie SARA! Mam nadzieję że nie zawiodłem.

@TheKruzii - Nasza znajomość na 4Life zaczęła się od skargi, którą na Ciebie napisałem, Jednak relacje znacząco się teraz poprawiły. Dzięki, że mogłem zagrać na Twoim urodzinowym evencie!

@Brodaty.*, @YankeeS - Mam nadzieję że zostaniecie przy jedynym i słusznym autku!

@Skipciu - Wybacz, że nie dokończyłem tego, o co mnie poprosiłeś, jednak projekty zostają na komputerze i w wolnej chwili będę je kończył

@Rycha. - chyba wiesz co powiem :D "Rycha, Ty su**" <3 Pozdro Wariat!

@AdiK., @Grabsio311 - Zawsze kradliście reporty, Trzymajcie tak dalej!

@ReBelle - Dzięki Werka za wszelką pomoc! <3

@DareK., @SzyszeK - Dzięki Mordeczki za wspaniałe grafiki!

@FoCuS* - Nie ma Ciebie już tutaj, ale dzięki wariat!

@Pitu.. - pozytywnie zakręcony sikawkowy!

Członków Ekipy Znicz nie będę oznaczał, Wam oficjalne podziękuję na TeamSpeaku jak kiedyś wbiję. @Axel_Manning, jako nowy Lider Organizacji. Jestem pewien że nie zawiedziesz!

Członkowie Radia StayFM. To samo! Niestety przez brak czasu na wszystko musiałem radio zlikwidować, co nie spodobało się większości. 

Jeżeli kogoś zapomniałem oznaczyć, proszę wybaczyć mi za to. Pozdrawiam Was wszystkich i (mam nadzieję) do zobaczenia!


A melodia się urywa niby Hejnał Mariacki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin