Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ostatnie Pożegnanie T_T


GhostTownPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na samym początku chciałbym by każdy uruchomił tą oto piosenkę, gdyż przy pisaniu tego posta grała mi w uszach :

Przyszedł czas by się pożegnać z wszystkimi ludźmi, którzy powodowali u mnie uśmiech na twarzy i nie tylko, gdyż od jakiegoś czasu poznałem bardzo ciekawą organizację całkiem z przypadku mowa jest tutaj o Realistach czułem się u nich jak w domu lecz nie piszę tego by tylko zachwalać Realistów ale po to by się pożegnać z ludźmi, których zapamiętam a odchodzę z powodów prywatnych jak i z samego braku czasu na granie chciałbym podziękować takim osobom jak :

@Meashuuu Pamiętam jak chcieliśmy zakładać własną organizację dawno temu i poznaliśmy Ciebie byłeś spoko gościem zanim nie zachciało ci się odwalanie :) które w jakimś stopniu rozbawiło mnie kontakt mamy z sobą powodzenia Mordo,

@MrRoks Myślę że się nie obrazisz że cię tutaj oznaczyłem gdyż przygarnęliście mnie pod skrzydła kiedy grałem sam i super się z wami grało super z was ekipa Pozdrawiam was z całego serca,

@xexe69 Chyba to ten Xexe którego znam super się z tobą nerdziło nie dość że w mega zabawie to jeszcze tematy z których się śmialiśmy pamiętam do dzisiaj Powodzenia ziomuś 3maj się,

@xAvenes za dużo razem nie graliśmy ale bawiliśmy się przednio myślę że miło mnie zapamiętasz życzę tobie powodzonka w SAMD-ach i w prywatnym życiu,

@4luso ahhhhh 4luso super się grało wspólnie i do dziś pamiętam jak upierałeś się z mną że nie dostaniesz się do SAMD a jednak widzisz powodzonka i jak najwięcej awansów

@JeriD Za górami za lasami Jerid teraz twoja kolej super z ciebie kumpel śmiechu co nie miara i tematy na które powodowały u mnie tylko uśmiech na twarzy powodzonka w Administracji Baw się dobrze,

@OpetanyRocky Ohhh ile czasu my się super bawiliśmy mnóstwo śmiechu i tematów które przerobiliśmy i tak serio jesteś Opentany z tą Chewbaccą,

@TheElvis wiele by tu pisać ale super się bawiliśmy razem śmiech tematy o których nie można tutaj gadać Będę ciebie pamiętał zawsze super człowiek z ciebie i musimy się ugadać na upalanie ale ja mam ciężej bo mam 4x4 :)

@sciecha5 Oj sciecha ile czasu my razem przegraliśmy mało ale zarazem dużo cóż tu opowiadać śmiech zabawa kawały to jest wszystko co mogę o tobie powiedzieć :)

Chciałem jeszcze podziękować całej Frakcji TSA gdyż dużo się tam nie pojawiłem ale ile byłem to zawsze ktoś porozmawiał pośmiał pogadał a w tym świecie tylko tyle wystarczy by cię ktoś zapamiętał dzięki super z was Frakcja powodzonka

Chciałem jeszcze podziękować całej Administracji za włożoną pracę w ten serwer i dziękuję

Jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam z całego serca gdyż nie pamiętam nicku na forum 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tymin.cj napisał:

Niestety znam prawdziwy powód odejścia. Trzymam kciuki za Ciebie. Wszystko będzie dobrze i jeszcze do nas wrócisz!

jest dobrze zaczyna się leczyć lecz powoli ale najważniejsze że leczenie pomaga i możliwa za niedługo operacja mnie zmusiła do tej decyzji a nie wiadomo ile będę dochodził do siebie 3maj się cało i zdrowo i niech wszystkie pieniądze będą twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin