Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs #2 [100.000PLN]


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Choć nie dostanę ich to przygarnąłbym je żeby chociażby mieć dobre wspomnienie z byłym supportem który podarował mi nie małą sumę pieniędzy, która zostałaby przeznaczona na mojego nissana skyline'a (elegy). Trzymaj sie mordo i powodzenia w życiu dorosłym oby w życiu było tak łatwo jak w grze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym taką kwotę przeznaczyć na kupienie salonu tuningowego na który już zbieram 2 tygodnie, chciałbym żebyś został ale niestety odchodzisz z serwera, jeśli dostałbym te 50k a później powróciłbyś do serwera, Chętnie oddałbym ci te 50k w ramach wdzięczności za bycie aktywnym Supportem i za to że rozwinąłbyś mój stan budżetowy na tym serwerze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się nad sobą użalać, ale zaczęło się od tego, iż z powodu pobytu w szpitalu :/ nie miałem jak opłacić warsztatu tuningowego i straciłem na tamten moment <~250k>

Do tego, gdy koleś wręcz błagał mnie, abym sprzedał mu auto na raty i wyszło tak jak wyszło, 2 dni przed tym, jak mu to sprzedałem, wyszła aktualizacja regulaminu o ratach i pożyczkach i na mój nie fart, straciłem kolejne <190k> 

Następnym razem, stwierdziłem, że 2 raz nie zostanę oszukany i znów sprzedam coś na raty, i niestety straciłem kolejne <85k> 

Na ten moment wożę się autem o wartości ~610k i jeszcze mam jakieś graty warte z 40k, no i przydała by się jakaś gotówka ;) 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2018 o 19:27, Namik209 napisał:

Witam.

Przychodzę do Was z kolejnym konkursem. Do wygrania łącznie 100.000 PLN.  Wyprzedzając: wygrają dwie osoby po 50.000 PLN.

Co zrobić, aby wygrać?

1) Polubić ten temat.

2) Napisać, dlaczego to właśnie Ty chcesz zgarnąć 50.000 PLN.

 

Możecie wypowiadać się tu do 21 kwietnia 2018 roku. Tamtego dnia zamknę ten temat. Przeczytam wszystkie Wasze komentarze i wybiorę dwie osoby, które według mnie najbardziej potrzebują tych pieniędzy. Powodzenia!

 

P.S W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam na PW. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin