Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pilos

KARA ZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - Pilos ukarany przez SP.

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Pilos
Serial: 414748C76A6B9FE31B330F8A33C2C483
Powód: CBK W reportach.
Nick osoby nakładającej bana: @SP.
Data otrzymania bana: 14.04.18r
Długość bana: 30dni.
Opis sytuacji: Ustawilem sie na gieldzie LV pod znakiem 4life niebieskim i pewnien gracz napisal reporta ze tam stoje a wczesniej owy gracz we mnie przywalil i napisalem mu ze poleci skarga no i sie odwdzieczyl i napisalem je***y denaturat troche sie wkurzyłem. Po dostaniu mute przez @RickSanchez troche go powyzywałem w reporcie co bylo moim debilinym zachowaniem. Jestem strasznie wybuchowy lecz nie tlumaczy to mojego zachowania.
Coś od siebie: Wiem ze raczej odbanowania nie dostanie ale prosił bym chociaz o skrocenie tego bana. 
Odnośniki do poprzednich apelacji: -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Adamicz6076 napisał:

I zaznaczam, że gracz jeszcze wisi mi sporą gotówkę.

Proszę nie dawać puntków.

Wrazie czego jakbym nie dostał unbana do niedzieli do w banku jest 60k to z rconem trzeba było by się dogadać żeby Ci przelał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Pilos napisał:

Wrazie czego jakbym nie dostał unbana do niedzieli do w banku jest 60k to z rconem trzeba było by się dogadać żeby Ci przelał. 

64k* XD

PeQe*997 lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności