Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: KAR_90lewap
Login z serwera: pawel09
Nick osoby oskarżonej: adamkwiat
Powód napisania skargi: yyy... okłamanie i kłamanie i okłamanie

Przybliżona data zdarzenia: 16:04 16 kwietnia 2018 roku
Dowody: https://imgur.com/a/x5n3L
Opis sytuacji: zaproponował mi wymianę, pisał że ma 1.6 i ogranicznik. (pisał potem że ma podśw. ale wiedziałem że i tak nie ma). Potem mi pisał że go okradłem z autem 1 rok temu jak go nie było nawet 1 rok temu na serwerze (pid 117k)
Coś od siebie: no.... chciałbym aby go UKARANO i zwrócono pojazd

Dowód na poinformowanie gracza o skardze: 

MrDaw0x3 lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i co on takiego zrobił? Chciał Cie oszukać to fakt, ale nadal nie rozumiem czego ta skarga ma dowieść, czego oczekujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie rozumiem, po co się wymieniałeś skoro wiedziałeś, że jednak nie ma tego silnika 1.6 i podświetlenia?

Na siłę chcesz komuś wlepić bana czy jak? Skarga jak dla mnie bez sensu bo pomimo tego, że wiesz o tym , że oszukuje to jeszcze taką wymianę przyjmujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.05.2018 o 15:40, Answer napisał:

Ja też nie rozumiem, po co się wymieniałeś skoro wiedziałeś, że jednak nie ma tego silnika 1.6 i podświetlenia?

Na siłę chcesz komuś wlepić bana czy jak? Skarga jak dla mnie bez sensu bo pomimo tego, że wiesz o tym , że oszukuje to jeszcze taką wymianę przyjmujesz.

Dokładnie, nie widzę zainteresowania. Więc odrzucam.

Answer lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności