Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Siemix MORDY


Tehashi.ka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Znalezione obrazy dla zapytania Grafika przywitania

Siema mordy myślę, że godnie mnie przywitacie, więc tak...

Zwą mnie Yakuza, inaczej Kacper z uroku jestem pozytywnym 15 letnim chłopakiem, co patrzy wesoło na świat.

Na serwer przyprowadził mnie mój kolega SpeedPowerPL, pozdrawiam !

Wróciłem, z mojego ulubionego serwera, gdzie dostałem supporta, lecz tam mnie opluto i bezczelnie wykorzystywano była tam taka okropna atmosfera, że każdy miał dość, więc postanowiłem odejść z tamtego serwera i własnie przychodzę tu.

Zajmuję się robieniem grafik i interesuje się m.in grami typu ''akcji'' uwielbiam robić strasznie grafiki i nawet dobrze strzelam w grze ''MTA'' więc jak już mówilem gdyby nie mój kolega to by mnie tu nie było, ale jestem... serwer strasznie mi się spodobał i panuje tu miła, pozytywna atmosfera , i myślę, że dam radę się tu rozwinąć, oraz poczuć się dobrze, w dobrym towarzystwie z samego początku nie wiedziałem co robić ale zostałem oprowadzony, i się z tego bardzo cieszę, obecnie nie mam jak grać bo sami wiecie ;D ale już myślę o dłuższej grze bo zbliżają się wakacje i wiecie można sobie pograć.

Gdyby ktoś chciał porozmawiać, to proszę pisać, z chęcią porozmawiam jak i pisemnie tak i głosowo :). Co tu by więcej mówić, po prostu WITAM :)

Znalezione obrazy dla zapytania Siema

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin