Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Grafiki by Wikox3 :)


Wikox3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

L2L6Bas.jpg\

Cześć i czołem! Jako, iż mam dużo czasu, a nie mam co robić, to chętnie zrobię dla was jakieś grafiki za drobną opłatą wedle uznania.. 

Zainteresowanych proszę o następujące informacje: Typ grafiki (Awatar, Tło, Sygnaturka, Miniaturka) Co ma się znajdować oraz najlepiej na jakim tle (nie obowiązkowe, lecz każdy ma swoje gusta :D)  Niestety nie mam swoich prac.. lecz gwarantuję, że naprawdę warto !

Gorąco zapraszam! :) P.S Zamówienia będą realizowane na bieżąco , więc grafika będzie gotowa bardzo szybko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym awatar, jeśli można, tło najlepiej powiązane z GTA San Andreas, kolory zielone, może trochę czerwonego i czarnego/szarego. No i nick Bartoszewsky w jakimś miejscu (Na 1 planie ma być mój nick) Resztę możesz zrobic jak chcesz. Napisz mi ile bys chciał za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin