Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na 4Ever*999


Girappa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick chwalącego*: xWolfQ_

Nick chwalonego*:  4Ever*999

Powód pochwały*: Dobry poziom RP

Opis zdarzenia: Zrobiłem wypadek, przejchał pan 4Ever wraz z Nexanem(on i tak nic nie robił). I pan 4Ever odegrał RP na poziomie dla mnie dobrym oraz pare rzeczy dowiedziałem się od niego. Potrafił zapanować nad każdą sytuacją (pierw krwawienie wewnetrzne potem NZK)

Data zdarzenia*: 20.04 około 22:30

Świadek: Każdy kto był na wypadku

Dowód w postaci ss'ów lub logów*: https://imgur.com/a/pMnIAwd (ssy z dołu do góry, tak wiem troche ich jest )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwałę na @4Ever*999 akceptuje,taki pracownik to gwiazda dla naszej frakcji. Niestety brak reakcji @Nexan mnie martwi. Po to jeździcie razem na wypadek,aby dzielić się obowiązkami,a nie jak widać na ss'ach,że siedzisz tylko w karetce. Przynajmniej mogłeś zrobić hospitalkę,jak nie chciałeś działać na miejscu wypadku. Jeśli jeszcze raz zdarzy się taki przypadek,poniesiesz tego konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin