Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nowe miejsce pracy w LS.


Haquno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, FreshuTM napisał:

Prosta praca, zrobiona na szybko. Ale z drugiej strony czego chciec wiecej w takiej pracy. Moglbys dodac kilka kontenerów, aby dodało troche klimatu. Rozruszałoby to troche miasto LS, jestem na tak

Również jak Freshu, LS jest dość mało odwiedzane przez graczy. Dodaj kilka elementów. Jestem jak najbardziej na tak ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pomysł ciekawy ale moim zdaniem trzeba by było jeszcze to jakoś dopracować. Jakby były w LS Lawety to miasto by było bardziej żywe. Ale aby ROCON zechciała to dodać naprawdę musiał by był mega dopracowane. Ale tak to pomysł bardzo dobry :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bartx napisał:

Zero klimatu, taki suchy i poprawny do bólu styl RPG, klasyczne fenceshity i dockbary.
To nie jest złe, ale ja nie lubię takich spokojnych i szablonowych map, bez efektu WOW.
 

zgadzam sie

i usuń te ciężarówki, bo jeśli praca by przeszła to to i tak dodaje RCON kodem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin