Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Barierki San Fierro


Pompownik18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy autorski projekt nie będę zanudzał czytaniem.

(Proszę o wyrozumiałość :) zostawienie opinii, jakość HD + Napisy )

[NA WSZYSTKIE BŁĘDY ORTOGRAFICZNE PRZEPRASZAM]

Załącznik: Na dole :) Plik z barierkami dodam do ściągniecia jeśli administracja i wy gracze serwera pozytywnie przyjmiecie moją prace 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrze reklamy XDDDD

SPRZEDAM WELTONA XDD

Nwm praca w sumie przydatna tylko nie wiem na co ja zmarnowałem 1:16 sekund oglądając film jak się rozbijasz o barierki XD

 

dodaj je na całej długości bo ile razy widziałem jak ktoś srogo przydupił i te barierki by go nie uchroniły a więc zrób na calej długości tej ulicy i będzie gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kacperix3 napisał:

Nie wiem czy w tym miejscu są potrzebne barierki, nigdy nie zdarzyło mi się tutaj wypaść lub nie widziałem jak ktoś nie wyhamował, w innym miejscu by się przydało ale tutaj to zbędne.

Myślę że to poprawi grę na serwerze bo ten zakręt jest częstym miejscem różnych wypadków, Ps.chyba lepiej Nie czekać Kacper jak będzie wypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pompownik18 napisał:

Myślę że to poprawi grę na serwerze bo ten zakręt jest częstym miejscem różnych wypadków, Ps.chyba lepiej Nie czekać Kacper jak będzie wypadek ?

Lepiej, przynajmniej służby nie będą się nudziły :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, n4rge napisał:

Nie wygląda to ani trochę ładnie, poza tym jest to za drobna praca aby administracja w ogólel męczyła się z prośbami o wysłanie jej przez Ciebie, to samo zrobi sobie Bolek czy ktoś inny w 2 minuty. 

Może zrobić to Bolek czy inny administrator podałem pomysł i mogę go przesłać albo mogą sami to z mapować bez różnicy mi to wysłałem projekt bo uważam że barierki się przydadzą i już .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin