Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Było miło, ale ..


Kalashnikov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kończę grę na tym serwerze z powodu bana nadanego przez PVK., niesłusznego .. zrobiłem prezent urodzinowy koledze, ale oczywiście rozumiem ból tylnej części ciała pewnego gracza
który mnie podkablował.. już wiem kto to jest :)

Przez ten czas, który tutaj przegrałem poznałem mnóstwo świetnych mordek ! dziękuję za wszelką pomoc na serwerze mordixy ;/ 
Wymienie parę osób , którzy są/byli dla mnie na serwerze ważni.

@_ADI_:)- jedna z lepszych mord na serwerze. Kontakt jest fb, zgadamy się jak będe miał neta.
@Qumik Ahh, ten fortnajt ;d.. jeden z lepszych uczniów SARY, teraz już pracownik, rozwijaj się dalej.

@Tymin.cj zawsze można na ciebie liczyć, wygrywaj tam dalej te ZTP ;p , trzymaj się ogólnie ;)
@Lunek.cj - pomimo spin które mieliśmy nadal Cię lubie, dostań się tam do jakiejś frakcji itd ;p 
@LooQ - no co, powodzenia w organizacji, trzymaj się, fajnie było c;
@BarT.- kociak, już nie musisz dawać ;p , jeden z lepszych supportów ! , rozwijaj się tam i dawaj na admina :)
@Fantus - pamiętaj, moja jest czwóreczka :3
@PerPani - łukasz no co xDD, powodzenia tam z jordanem , na serwie i wgl
@.::SZYBKI::. - szanuję mocno za tą wypowiedź pod apelacją, ogólnie spoko mordka
@Axidus* - kiedy do piwnicy idziemy ? ja już gume odkleiłem , powodzonka ;3
@Oshei*998 - o sziiiii ;d, powodzenia tam w safdach lub w samdach nie pamietam poprostu numeru pogotowia i strrazy; ;0p
@ReBelle- dziękuję za danie mi szansy w thug4life, powodzenia ogólnie w sapdach jak i na serwerze, kiedyś zdobędziesz RCON'a ;p
@Pingwinooo - pamiętasz sweeperki mordo ? ;p, powodzenia w sarze
@Fr3sH- wydaję się spoczko, powodzonka w SARZE.
@**GameOnes**w ciul dobry typek, tam wiesz rozwijaj się w autach i ogólnie, powodzonka :)
@Jocker3- no co rób dalej takie same audycje, rozwijaj się , powodzonka
@Pan_Rulon - jeden z najlepszych supportów, dziękuję za wszelką pomoc , kiedyś dostaniesz Admina , gwarantuję Ci to ;)
@Orzech*coś tam się kontakt urwał, ale i tak powodzonka trzymaj się w tej dziczy 

Dziękuję całemu zarządowi TSA, oraz SARY za danie mi szansy w ich szergach, oraz frakcji SAMD, niestety u nich szansy nie wykorzystałem.

 

jeżeli dostanę ub to wrócę ;/

Jeżeli kogoś nie wymieniłem, przepraszam 
Może kiedyś wrócę, powodzonka wszystkim :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin