Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Koniec z serwerem i z ..


OstryDelfinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej Przemyśl, to co chcesz zrobić, bo przecież życie idzie do przodu, a nie stoi w miejscu i też pomyśl o rodzinie, która może cię kocha? Dziewczyna, to nie wszystko, co masz. Szkoła? Nie każdy się uczy dobrze. Raz się jest na wozie, a raz pod wozem i też nikt nie powiedział, iż życie jest proste. Ty jesteś zdrowy, a ktoś może jest chory i nie może żyć normalnie i co taka osoba ma zrobić? Jakoś musi z tym żyć. Szczerze? Mam  mieszane uczucia, czy to prawda, czy też fejk, ale w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe. Przemyśl swoją decyzję, bo pod koniec możesz tego żałować, a już nie cofniesz czasu.  Nie raz i nie dwa człowiek napotyka różne sytuacje "dobre, jak i złe". Na koniec mogę tylko napisać byś mądrą decyzję podjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wojtusiek napisał:

xD ja sobie zarty robie a wy wpadacie w to myslicie ze osoba ktora ma mysli samobojcze podaje dzien w ktorym chce sie zabic oraz pisze o tym publicznie ?

Ciebie takie coś dziwi, a jednocześnie bawi? A myślisz, iż nie podają? Już była sytuacja z jedną dziewczyną i innymi ludźmi, ale jak pisałem wyżej "mam mieszane uczucia, czy to zrobisz". W tym momencie pokazałeś tylko swój iloraz inteligencji.

Na początku zdania "xD". Bardzo ambitnie.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin