Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Kubasny
Imię: Jakub
Serial: 3C208F39743B9EE39AE1FA2854E3E971
Staż na serwerze: 30h (grałem kiedys na starcie serwera na innym koncie)
Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne): Jestem spokojną oraz ambitną osobną. Interesuję się grami, grafikami komputerowymi oraz sportem. Jestem osobą która podporządkuję się rozkazów wyższych rang z SAFD itd.
Czy byłeś karany na serwerze? (wypisz wszystkie kary spod F5, SKOPIUJ): Brak kar.
Czy posiadasz komunikator Mumble?: Tak/Nie
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:  Tak/Nie
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAFD?: Tak i wspominam o: LUBIE PLACKI
Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Strażą Pożarną?(Tak /Nie)Jeśli tak opisz: -
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?: Cały swój wolny czas (w tygodniu mogę siedzieć na służbie ok. 7h, w weekend jest to więcej)
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?: Mogę poswięcić tak około 5 godzin z małymi przerwami np. na inna grę.
Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?: Uważam, że dostanie się Mnie do tej frakcji dużo nie wniesie. Od siebie mogę tylko wniesc brak kłopotów związanych z moja osobą, jak wyżej wspomniałem jestem osobą która umie się podporządkowywać rangom wyższych od siebie oraz jestem osobą która umie bardzo dobrze RP i nie sprawia mu z nim problemów.

EDIT: Pomyliło mi się miejsce wpisania hasła z rekru, bardzo przepraszam za błąd.

Z poważaniem gracz
Kubasny
Januszczyk lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nick z serwera: Januszczyk
Imię: Jan
Serial: 2D4E64B80B0A5FBFB6E98B21B5D96391
Staż na serwerze: 100h (grałem kiedyś na starce serwera na innym koncie i starym komputerze)
Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne): Jestem miłą, spokojną i opanowaną osobą której można zawsze zaufać. Umiem dogadać się z rówieśnikami i zawsze podporządkowuję się randze wyższej. Czasami lubię zażartować, ale gdy nie jest na to pora, to nie odwalam.
Czy byłeś karany na serwerze? (wypisz wszystkie kary spod F5, SKOPIUJ): 
Januszczyk mute.png Powód: CBK
Nałożone przez: Borek
Od: 18 Września 2017, 20:54
Do: 22 Września 2017, 20:54
Januszczyk bany.png Powód: Wypad.
Nałożone przez: Limitless
Od: 2 Listopada 2015, 13:41
Do: 28 Kwietnia 2018, 13:41
Czy posiadasz komunikator Mumble?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAFD?: Tak, lubię placki
Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Strażą Pożarną?: Nie mam.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?: Od jednej do nawet czterech godzin.
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?: Od jednej do trzech godzin.
Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?: Jestem bezkonfliktowym graczem, szybko się uczę nowych komend zadanych przez inną rangę. Bardzo dobrze znam RP z innych, konkurencyjnych serwerów, byłem w identycznej frakcji. Mam pewność, że nasza współpraca będzie bardzo przyjemna.

Z poważaniem.
Januszczyk

Kubasny lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

q12qGZb.png

Nick z serwera: Escobarek
Imię:  Krystian
Serial: 1D7C53B79574FADBC8F0DF863A34FA02
Staż na serwerze: 151 godzin i 20 min. ( na czas obecny kiedy pisze podanie ).
Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne):Mam na imię Krystian. Mam czternaście lat. Mieszkam w małym miasteczku pod Warszawą. Interesuje się sportem. W wolnym czasie lubię grać w siatkówkę oraz oglądać telewizję. Lubię również jeździć na rowerze. Jestem całkiem miły i życzliwy. Lubię pomagać innym ludziom w trudnych chwilach. Moim hobby jest motoryzacja oraz fotografia . Nienawidzę się uczyć,ale mus to mus . Mój ulubiony kolor to niebieski . Jeśli chodzi o mój charakter to jestem czasem miła czasem wredna . Mówią ,że jestem wiecznie zakręcona i pozytywnie ... walnięta . Chyba mam poczucie humoru - tak zresztą mi się zdaje :D.Zawsze potrafię znaleźć sobie ciekawe do zajęcie.
Cytat

Escobarekprawajazdy.pngPowód: omijanie bramek
Nałożone przez: PurmurOd: 11 Lutego 2018, 13:18

Do: 12 Lutego 2018, 13:18Escobarekprawajazdy.pngPowód: Taranowanie ;/
Nałożone przez: FoCuS*Od: 1 Lutego 2018, 21:41

Do: 4 Lutego 2018, 21:41Escobarekprawajazdy.pngPowód: Odwalanie
Nałożone przez: FoCuS*Od: 6 Stycznia 2018, 16:04

Do: 9 Stycznia 2018, 16:04Escobarekmute.pngPowód: CBK
Nałożone przez: SkouTOd: 29 Grudnia 2017, 14:46

Do: 29 Grudnia 2017, 15:16Escobarekprawajazdy.pngPowód: odwalanie + dm
Nałożone przez: Crashu.Od: 25 Grudnia 2017, 21:38

Do: 26 Grudnia 2017, 21:38Escobarekprawajazdy.pngPowód: Omijanie bramek
Nałożone przez: Wujcio_BSOd: 24 Grudnia 2017, 21:43

Do: 25 Grudnia 2017, 9:43Escobarekmute.pngPowód: CBK
Nałożone przez: SosnaOd: 23 Grudnia 2017, 14:42

Do: 25 Grudnia 2017, 14:42Escobarekmute.pngPowód: CBK
Nałożone przez: ArsenicOd: 2 Grudnia 2017, 20:58

Do: 3 Grudnia 2017, 20:58Escobarekprawajazdy.pngPowód: Wpychanie się, oraz tara .
Nałożone przez: AkvezOd: 26 Listopada 2017, 13:33

Do: 26 Listopada 2017, 14:33Escobareklicencje.pngPowód: lądowanie poza lotniskiem
Nałożone przez: PurmurOd: 26 Listopada 2017, 12:34
Do: 27 Listopada 2017, 12:34

Czy posiadasz komunikator Mumble?: Tak.
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak.
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAFD?: Lubię Placki
Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Strażą Pożarną?(Tak /Nie)Jeśli tak opisz: Tak, jestem członkiem MDP (Młodzieżowa Grupa Pożarnicza) , oraz wygrałem 4 konkursy wiedzy na temat Straży Pożarnej
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?:7 godzin.
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?: 5 godzin.
Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?: Ponieważ, chciałbym rozwinąć się w tą stronę oraz chciałbym być dobrym Podchorążym. Oczywiście jak wyjdę z akademii postaram się być dobrym strażakiem aby inni mieli ze mnie przykład.
Wixer i wojtas172 lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nick z serwera: Daybreak
Imię: Konrad
Serial: 29C7F987006A37A4ACF23F595B17AB94
Staż na serwerze:  gram od 2016tego lub 2017 jakoś tak moje pierwsze konto miało nick Daybreakx3
Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne):Mam na imię Konrad  mam 20 lat jestem Strażakiem w prawdziwym życiu, interesuję się jazdą rowerową MTB wyczynową jestem bardzo spokojną osobą która zawsze pomoże jeśli trzeba.
Czy byłeś karany na serwerze? (wypisz wszystkie kary spod F5, SKOPIUJ): tak byłem lecz to były kary które dostał mój brat lecz już nigdy nie dostanie dostępu do mojego konta 
Daybreak mute.png Powód: CBK
Nałożone przez: Purmur
Od: 14 Maja 2018, 23:35
Do: 16 Maja 2018, 23:35
Daybreak prawajazdy.png Powód: celowy taran
Nałożone przez: Purmur
Od: 14 Maja 2018, 23:35
Do: 16 Maja 2018, 23:35
Daybreak mute.png Powód: Nie Psy tylko policja
Nałożone przez: Borek
Od: 12 Maja 2018, 0:17
Do: 13 Maja 2018, 0:17
Czy posiadasz komunikator Mumble?: Tak Posiadam
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:  Tak Posiadam i to bardzo dobry
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAFD?: Tak zapoznałem się z całym regulaminem SAFD
Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Strażą Pożarną?(Tak /Nie)Jeśli tak opiszJestem Pasjonatem wozów strażackich bardzo się interesuję strażą w prawdziwym życiu jestem w Ochotniczej Straży Pożarnej  lecz staram się o miejsce w Państwowej Straży Pożarnej bardzo się tym jaram jak słyszę dźwięk syreny to adrenalina mi skaczę na maxa.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?:to zależy bo czasami mogę siedzieć i całe dnie a czasami może mi wypaść wyjazd na akcję to mnie  nie będzie przez parę godzin lub na jakieś szkolenia do Państwowej Straży Pożarnej
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?: od godziny do 8 godzin dziennie 
Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?: Jestem bardzo związany z Strażą Pożarną i chciałbym się wypróbować w frakcji o tej właśnie tematyce, w prawdziwym życiu mi bardzo dobrze idzie na szkoleniach i tym podobne może w grze też pójdzie tak samo zobaczymy co z tego będzie jeśli w ogóle się dostane. Pozdrawiam całą Administracje oraz czytających 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nick z serwera: pawlowski

Imię: Mikołaj.

Serial: 0D7535D54575FBDE60375FEFE5453454

Staż na serwerze: 2018-02-14 288h

Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne): Mam na imię Mikołaj, mam 16 lat. Jestem nastolatkiem który aktualnie kończy gimnazjum więc jest to na pewno nowy etap w moim życiu. Mimo iż jestem nastolatkiem i oprócz tych kilku ,,niewinnych,, wymienionych poniżej kar jestem nad wyraz spokojnym jak i pomocnym człowiekiem dla kolegów/koleżanek jak i dla graczy. Interesuję się quadami jak i jazdą wyczynową na nich. (Jak ktoś chce możemy pośmigać :D) Cechuje mnie opanowanie oraz dążenie do postawionego sobie celu. Zawsze gdy widzę, że ktoś boryka się z jakimś problemem staram mu się jak najlepiej pomóc. Potrafię konsekwencje swojego błędu przyjąć na tzw. ,,klatę,,. Potrafię się podporządkować wyższej randze, lecz nienawidzę chamstwa oraz szydzenia czy innego rodzaju znęcania się nad słabszymi czy młodszymi.

pawlowski prawajazdy.png Powód: Skracanie, jazda pod prąd, taran. :)
Nałożone przez: Hasiu.*
Od: 30 Kwietnia 2018, 21:54
Do: 3 Maja 2018, 21:54
-- bany.png Powód: Kradzież pojazdu z lawety.
Nałożone przez: Lukasz1393
Od: 19 Kwietnia 2018, 14:36
Do: 26 Kwietnia 2018, 14:36
pawlowski mute.png Powód: Wypraszam sobie, cbk
Nałożone przez: Fantus
Od: 16 Kwietnia 2018, 23:37
Do: 17 Kwietnia 2018, 23:37
pawlowski prawajazdy.png Powód: Stunty
Nałożone przez: Rycha.
Od: 16 Kwietnia 2018, 22:47
Do: 17 Kwietnia 2018, 22:47
pawlowski prawajazdy.png Powód: Liczne taranowanie+jazda na skróty
Nałożone przez: BlobsoN*
Od: 14 Kwietnia 2018, 23:32
Do: 15 Kwietnia 2018, 11:32

pawlowski

bany.png

Powód: Udostepnianie danych osobowych
Nałożone przez: BlobsoN*

^Ban był nieporozumieniem, wszystko zostało wyjaśnione:)

Od: 14 Kwietnia 2018, 22:20
Do: 13 Lipca 2018, 22:20

pawlowski mute.png Powód: Brak kultury
Nałożone przez: SkouT
Od: 12 Kwietnia 2018, 22:02
Do: 12 Kwietnia 2018, 23:02
pawlowski prawajazdy.png Powód: odwalanie ,taran, utrudnianie pracy sapd
Nałożone przez: SP.
Od: 2 Kwietnia 2018, 0:50
Do: 2 Kwietnia 2018, 1:50
pawlowski prawajazdy.png Powód: Celowy taran
Od: 31 Marca 2018, 15:17
Do: 31 Marca 2018, 21:17
pawlowski prawajazdy.png Powód: Celowy taran
Od: 31 Marca 2018, 15:16
Do: 6 Kwietnia 2018, 15:16
mpos02 mute.png Powód: przekleństwa
Nałożone przez: JeriD
Od: 24 Lutego 2018, 22:45
Do: 25 Lutego 2018, 1:45
mpos02 mute.png Powód: cbk
Nałożone przez: Grabsio311

Czy posiadasz komunikator Mumble?: Tak.

Czy posiadasz sprawny mikrofon?:  Tak.

Czy zapoznałeś się z regulaminem SAFD?:  Tak i Lubię placki.

Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Strażą Pożarną?(Tak /Nie)Jeśli tak opisz: Tak, kilka razy brałem udział w warsztatach na temat ów Straży w moim mieście.

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?: Nie umiem ułożyć odpowiedzi na to pytanie, gdyż zależy to oczywiście od moich obowiązków w trakcie danego dnia, lecz jeśli tylko będę mógł skorzystam z tej chwili aby wejść na grę.

Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?: Tak jak wyżej, sądzę, że byłbym gotowy poświęcić 90% mojej rozgrywki na służbę. 

Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?:Sądzę, że nadawałbym się na to stanowisko, ponieważ na pewno bym dobrze moją szanse wykorzystał na swój udział we frakcji i móc godnie reprezentować frakcję. Potrafię się zaaklimatyzować w każdym otoczeniu więc na pewno nie sprawiałbym żadnych problemów z zakolegowaniem się z kolegami z Akademii jak i oczywiście graczami z dłuższym stażem. :) 

Pozdrawiam, oraz życzę powodzenia wszystkim pozostałym piszącym podanie. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nick z serwera: macios123xx
Imię:  maciej
Serial: 41C3602E24DC76717CF1D63E0D8288B4
Staż na serwerze:  22 marzec start 68godz.
Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne):  Nazywam się Maciej.Mam 14 lat i chodzę do 7 klasy podstawowej.MIeszkam w województwie świętokrzyskim.Jestem miłą,spokojną,cierpliwą,kulturalną i jakżę skromną osobą.
Lubię pływać oraz grać w piłkę nożną.Lubię pracować w grupie ponieważ jestem pomocny.Mam brązowe oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.
Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc.Nie lubie być okłamywany.Na serwerze nie odwalam.
Macios123xx mute.png Powód: cbk w wezwaniu do safd
Od: 29 Kwietnia 2018, 13:33
Do: 29 Kwietnia 2018, 16:33
Macios123xx mute.png Powód: CBK, obrazanie rodzicow.
Nałożone przez: AdiK.
Od: 2 Kwietnia 2018, 21:37
Do: 7 Kwietnia 2018, 21:37
Czy posiadasz komunikator Mumble?: tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:  tak 
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAFD?: tak 
Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Strażą Pożarną?(Tak /Nie)Jeśli tak opisz: mieszkam obok remizy strażackiej
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?: do 3h
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?: do 2h 
Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?: Jestem osobą która lubi zmiany w życiu. Dobrze mi się pracuje w grupie.Nie oleję tej pracy.Spędzam dużo czasu na 4life.Jestem sprawiedliwą osobą.

BanCam1 lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nick z serwera:BanCam1
Imię: Bartek
Serial:  3DDB54AEDDBA010903CA32B6B50529A4
Staż na serwerze: 57h 20min
Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne):Mieszkam w województwie Świętokrzyskim. Chodzę do klasy 5.  Lubie jeździć na rowerze. Interesuje się informatyką i wszystkim z tym związanym.
Jestem bardzo miły i towarzyski. Jestem przynajmniej ja tak sądze ogarnięty na servie.
Czy byłeś karany na serwerze?

prawajazdy.png Powód: Jazda pod prąd
Nałożone przez: Czerwone_ciacho191
Od: 30 Kwietnia 2018, 10:42
Do: 1 Maja 2018, 10:42
mute.png Powód: cbk w zgloszeniu safd
Od: 29 Kwietnia 2018, 13:34
Do: 29 Kwietnia 2018, 16:34

Nałożone przez: Grabsio311Od: 29 Kwietnia 2018, 13:34
Do: 29 Kwietnia 2018, 16:34
Czy posiadasz komunikator Mumble?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAFD?: Tak
Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Strażą Pożarną?(Tak /Nie)Jeśli tak opisz: Nie
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?: do 4 godzin
Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?: do 3 godzin
Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?: Ponieważ jestem ogarnięty na servie. Wiem gdzie co jest. Jestem w stanie poświęcać wolny czas na służbę. I lubię tą frakcje i stwierdzam
że jest ciekawa.
Macios123xx lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.