Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S]/[W] Sultana 1.8 z bogatym tune.


Innocent
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Sultan
ID: 6k cos ok.
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 7k 
Dodatki: 
UP1, UP3, wykrywacz fotoradarow, full visu, podswietlany licznik, lpg 75l, SILNIK 1.8, Ogranicznik, przebieg 6.8k, dodatkowy klucz, malowane fele na szaro.
Cena: CW:300k (Nie jest mniej warty) KT:350k (z małym nego)
Coś od siebie: Auto sie bardzo dobrze prowadzi, dobrze trzyma się drogi i na starcie pali kapcie. (v-max 190) Jeśli ktośchce zaproponować wymianę to odrazu mówię, że auta takie jak premier, sentinel, merit etc. Odpadają, proszę składać oferty wymiany za auta sportowe. Z chęcią bym przygarnął SGT. Możliwość dopłaty w obie strony.
SS’y: Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Heysiwer napisał:

Albo wiesz co, jednak to autko zatrzymam, bo jak sellne i się nie dogadamy to po moim autku. Na serwerze jest mało modeli Sandkingów, więc jak już to tylko wymiana, ewentualnie coś tam dopłacę :)

Nie, wymiana za off-road nie ma co. Tylko kasa albo jakies sportowe autko. Jak chcesz to sobie go trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie jak was proszę....mam osobę do której skieruję dwa słowa, a ona mi powie co za ile max mam wziąć. Wy chyba jesteście śmieszni jeśli myślicie, że za mniej niż 300k, albo nawet za 300k wam go sprzedam. Jeśli już macie zamiar kupic auto, które podkreśli poziom prestiżu waszej osoby to proponuję się wziąć do roboty bo pieniadze na drzewach nie rosną. Dowidzenia!

Pozdrawiam serdecznie Innocent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin