Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[GRALERIA/ZLECENIA] = AMK


AMK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Mateusz, grafiką zajmuję się blisko od 5 miesięcy, cały czas nabywam doświadczenie i nowe umiejętności.
W dziedzinie grafiki jestem amatorem, mam świadomość że często moje pracę nie są na zbyt wysokim poziomie, i wymagają wielu poprawek. Nigdy się nie poddaje, zawsze kończę zaczęte projekty mimo częstej demotywacji. zawsze mam bardzo dobry kontakt z zleceniodawcą, postęp pracy wysyłam na bieżąco. Jestem szczerą osobą, zawsze mówię to co myślę.


AVATAR:


[Obrazek: 94fnHgZ.png]X[Obrazek: BXK8YnQ.png]X[Obrazek: hwgXa9O.png]


[Obrazek: xb90NDm.gif]X[Obrazek: Oupva1u.png]X[Obrazek: Y0JXOhh.png]
[Obrazek: Biplqgg.png]X[Obrazek: WabuI9p.png]X[Obrazek: G3eHT1W.png]
[Obrazek: DRlZuIh.png]X[Obrazek: fQOuV8I.png]

BANNER:

NH6uOLN.png

LAYOUT:

l346HDT.jpg

 

gZUe4Lr.png

 



PREZENTACJE:

Edytowane przez AMK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wymiary pracy: <Wymiary na avatara i baner youtube>
2.Kolorystyka: <np. zielono/różówy>
3.Tematyka: <Overwatch i Miraculum>
4.Napis: <SirRogalik a pod tym subskrybuj po więcej> i napis Overwatch/Miraculum
5.Przykładowe prace: <ja chcę żeby na banerze na youtube pół banera było OVERWATCH a druga połowa Miraculum  przykładowa praca overwatch http://tiny.pl/g8ps7  i przykładowa praca miraculum http://tiny.pl/g8ps9>
6.Suma którą zobowiązujesz się zapłacić po otrzymaniu dobrze wykonanej pracy: <dam 3000 za avatar a za banner zapłace  autem które z 14k jest warte i mogę dorzucić to konto w mta>

 

Można zamówić grafikę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin