Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dodatek - Ognisko


_DuDuS_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę dzisiaj do was z moim projektem.

Jest to domek z ogniskiem w głębi lasu LS. Dlaczego wykonałem taką, a nie inną pracę?

Przyjemnie jest zwiedzać i oglądać miejsca, które są zaznaczone pytajnikiem na mapie.

Właśnie dlatego powstała ta mapa, aby gracz mógł się wyluzować i poznać serwer z innej strony.

Można w tym miejscu urządzić spotkania, małe eventy, nakręcać materiały do gazetek i na YT. 

Myślę, że pomysł się spodoba ;)

https://imgur.com/a/WqBHlbK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co innego, te miejsca z znakiem zapytania, byłoby to ciekawe, easter eggi ze strony serwera, o MTA, o serwerze, o administracji, o "sławnych" na serwerze graczach, o GTA SA, to byłoby bardzo ciekawe @ZbyK.gg co byś powiedział na to co napisałem  + na to co napisał @_DuDuS_?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uwielbiam takie miejsca z charakterem. Zwiedzając nasz mózg pracuje i wymyśla różne, ciekawe historie związane właśnie z tym miejscem.

Popatrzcie ile historii można tam wymyślić:

- Porywacze więżą zakładnika w lesie na obrzeżach LS

- Nielegalna hodowla marihuany

- Zbrodnia w lesie LS

i wiele więcej ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _DuDuS_ napisał:

Ja osobiście uwielbiam takie miejsca z charakterem. Zwiedzając nasz mózg pracuje i wymyśla różne, ciekawe historie związane właśnie z tym miejscem.

Popatrzcie ile historii można tam wymyślić:

- Porywacze więżą zakładnika w lesie na obrzeżach LS

- Nielegalna hodowla marihuany

- Zbrodnia w lesie LS

i wiele więcej ;) 

 

Ooo dobraaaa już zaczyna mi się podobać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin