Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Stare dobre czasy <3


dziqson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich Kochani :)

Zamieszczam ten post, ponieważ po dłuższych przemyśleniach z moimi kolegami, nie tylko tych z mojego otoczenia, ale też tymi wirtualnymi, postanowiłem zamieścić petycję, dotyczącą starej, a za razem ikonicznej pracy serwera 4Life, jaką jest kopalnia :D. Piszę między innymi do osób zajmujących się skryptami na tej stronie, a także do Adminów i RCON'ów. Chciałem spytać, czy w jakiś sposób można pomóc "w pracy" nad tą pracą. Ale najważniejszą kwestią jest fakt, czy wogóle jakieś prace są prowadzone? ;) 

I teraz moja propozycja. Czy jeśli pod tym postem, podpisze się np. 200 graczy, to będzie możliwy powrót tej pracy na nasz kochany serwer? :D Jak dziś pamiętam jazdę Bobcatem i muzykę w radiu. Świetne wspomnienia, które chciałbym, aby powróciły :D

Liczę, na pozytywne rozpatrzenie tej opcji :D 

Z pozdrowieniami dziqson :D;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci 13+ będą spamic komentarzami to w 15minut nabiją te 200 komentarzy ale i tak liczę na to że kopalnia nie wróci bo to tylko ułatwienie dla cj'otow ja bym wolał żeby jakieś nowsze prace weszły albo żeby były bardziej rozbudowane 

Edytowane przez poziomek.
..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, poziomek. napisał:

Jak dzieci 13+ będą spamic komentarzami to w 15minut nabiją te 200 komentarzy ale i tak liczę na to że kopalnia nie wróci bo to tylko ułatwienie dla cj'otow ja bym wolał żeby jakieś nowsze prace weszły albo żeby były bardziej rozbudowane 

aha? Fanie się bawisz, ze względu na to, że w off-topicu nie są nabijane posty GENIUSZU

 

Ogółem, widzę wypowiadają się osoby co niektóre co wgl nie były w tamtych czasach na ale okej

kopalnia była zacna i jak ktoś pamięta Ursusa C360 to wie ile było można siedzieć na kopalni XDDD Wtedy była jeszcze ta zajawka serwerem wgl a teraz? Nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin