Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Siddu oskarżony przez Mike.


Mike.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Siduu
    Data i godzina zdarzenia: 13:35 jakoś
    Pełen opis sytuacji: A więc tak zauważyłem, że policjant Siduu zatrzymał kogoś w banshee na autostradzie lv, byl to SucharekTeamFilip3kYT. Pomyślałem, że podjadę zobaczyć co się stało o co koonkretnie chodzi, okazało się że przez prawdopodobnie chwilowy pościg (pewnie sucharek nie widzial ze go gonią) dostal mandat 1900 z kawalkiem. Funkcjonariusz Siduu spytal mu sie czy przyjmuje, on odpowiedzial ze tak po czym Sucharek powiedzial ze ma kase w bankomacie i zeby podjechali do bankomatu, a Siduu się nie zgodził, ponad to gdy wtrąciłem się w zaistniałą sytuację, Siduu wyciągnął pm i przez chwilę we mnie celował. Po chwili podjechał inny radiowóz i Siduu, nawet mnie nie wylegitymował tylko nielegalnie wyjął mnie z pojazdu, nie zwracając mi wcześniej uwagi. Według mnie takie coś jest nie dopuszczalne, nawet jeżeli w stronę funkcjonariusza poleciały małe wyzwiska. To jest chore to taki szary czlowiek moze zrobic w takiej sytuacji, jak jakiś typ nawet nie wiesz kim jest, nie znasz jego stopnia, na jakiej komendzie funkcjonuje, wyciąga cię nagle z auta i skuwa w kajdany. Jeszcze raz chore. Jedynie o co proszę to o uczciwy przegląd tej skargi i stwierdzenie faktycznej winy funkcjonariusza i ukaranie go.

PS. to nie jest skarga za nadaną karę, bo dostałem 15 min. akurat starcza mi na przegląd internetu i napisanie skargi, do tego nie mam problemu, ale w jaki bezczelny sposób zachował się funkcjonariusz, to jest to nie do pomyślenia.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Jedynie tego ss udało mi się złapać, bo dopiero po tym skandale zrobiłem ss. https://imgur.com/a/isRU9YR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów, skarga moim zdaniem bezpodstawna. Nawet daty nie podałeś, poza tym najpierw nie chciał przyjąć, najpierw kasy nie miał a ja nie mam obowiązku bawić się w jazdę po bankomatach jak zatrzymany coś kręci. Przedstawisz jakieś dowody? 

Poza tym @Grzengol potwierdzi to, iż zachowałem się poprawnie. Dodatkowo okłamałeś go, aby wytepał twoje Buffalo Z BLOKADĄ do przecho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baker bez powodu bym nie pisał skargi, według mnie ta akademia co była teraz  naprawdę za dużo sobie pozwala nie musisz mi wierzyć ta skarga może być dla Ciebie tylko i wyłącznie informacją, po prostu trochę zwróć uwagę na nich. Nie chodzi mi o żadne udupianie ale skoro oni chcą RP to niech się tego trzymają tyle ode mnie, tylko proszę cię o jedno zostaw chwilę tą skargę żeby inni to zobaczyli, bo tak nie może być co jest teraz, Tomson i SP dobrze wiedzą o co mi chodzi

PS. Zobacz twój taryfikator, przyjrzyj się czy wszystko jest okej 

Z poważaniem

Mike.

Edytowane przez Mike.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że jestem z akademii? Błagam, litości. Poza tym, niejednokrotnie upominałem Cię, abyś odjechał. Oczywiście wolałeś mnie wyzywać, oraz zadać mi DM pojazdem. Ewidentnie nie wykonywałeś moich poleceń, poza tym dowodów na nic nie widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga osobo, pisząca skargę. Znajdź te logi, przedstaw dowody to wtedy możemy więcej porozmawiać. Bo w chwili obecnej, można uznać to za bezpodstawne oczernianie.

Tak więc jeszcze raz, znajdź dowody wtedy będziemy mieli o czym rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baker ja napisałem odrazu po zdarzeniu jeszcze jak trzeba było pisać na pm tobie ale wy mi kazaliscie dodać siddu a ja mówiłem że nie mogę bo jest jeszcze jedno konto siddu i tylko je było można wybrać i dzisiaj popatrzyłem, skipciu mi napisał żebym skargę napisal w nowym dziale i tak zrobiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin