Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Siddu oskarżony przez Mike.


Mike.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skipciu szczerze już mam gdzieś tą skargę, a wy nadal nie czytacie tego co wam napisałem. W tej skardze wyraziłem swoje zdanie na przykładzie tego funkcjonariusza jak i całej tej śmiesznej akademii, która naprawdę na za dużo sobie pozwala. Jak nie chcesz wyciągnąć z tego żadnych wniosków to zamknij skargę bo mi nie chodzi o udupianie innych żeby wklejać tu jakieś logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnuj swoich spraw, a pilnowanie frakcji zostaw osobą które potrafią to robić. Skargi są po to aby ukarać denata za jego zachowanie, a nie zwracać na coś uwagę. Śmieszy mnie również ciągłe przypominanie "akademia sobie za dużo pozwala" - zdobędziesz dowody i odwagę to napisz normalną skargę. Aktualnie zamykam ten syf.

 

Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin