Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o UB na Mumble: <Andzela> zbanowana przez <Damian.>


Ms.Tricko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble: Tricko
Powód zbanowania: "Nagrywanie"
IP internetu, na który został nałożony ban: 192.168.0.1
Nick admina banującego: Damian.
 

Opis bana:

Rozmawiałam sobie z Odlotowym na mm przywiesił mi się mm i jak mi się odwiesił wywaliło mnie z mm.

Dowiedziałam się ze mam ban od Damiana za nagrywanie.

 

Coś od siebie:

Osobiście nie miałam na celu nikogo nagrywać i tego nie robiłam.

Chyba ze w tracie przywieszenia zamiast się wyciszyć bo chciałam wyjść sobie zapalić włączyło mi się nagrywanie nie wiem. Jak wróciłam po ok 1 min zobaczyłam ze wywaliło mnie z mm wiec próbowałam wejść i nie mogłam nie wiedziałam czemu aczkolwiek miałam dziś problemy z mm bo ciągle się rozłączał. Nie chcę się kłócić. Uważam ze jest to nie porozumienie i proszę o szanse odbanowania mnie na mm lub dania mi okresu bana który mam odczekać. Do dam jeszcze tylko że nigdy nie nagrywałam nikogo i nie wiem nawet jak to wygląda.

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie

 

Pozdrawiam Andzela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mowie ze nigdy tego nie robiłam i nie wiem jak to powinno wyglądać. Ale jeśli faktycznie miało miejsce to zdarzenie to od razu za nie przepraszam. Wyluzujcie trochę ludzie. Różne rzeczy się zdarzają. Chciałabym to sprawdzić czy faktycznie tak nie było ale automatycznie jak wybija mi mm to wyłączam aplikacje i uruchamiam ją ponownie w celu tzw zresetowania aplikacji nie przypuszczałam aby to sprawdzić z tego względu ze nie miałam na celu wykonać owego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę o 1 pomyślę.....

 

Do tego czasu chce widzieć twoją poprawę nie chce widzieć tekstów na mój temat od graczy, że Cię "dupię" Bo tego nie robię.... Gdybym chciał zrobiłbym to już dawno.....

Każdy regulamin srogo przestrzegam, wiem nie każdemu to odpowiada, lecz cóż...

Nie każdemu się da dogodzić.. 

 

Za te słowa które używasz na forum SB "przeklinanie" które już powinienem nadać pkt....

Za słowa które upomniałem Ciebie na mumble, że jak przeklniesz dostajesz bana....

 

Zobaczę co zrobię, proszę jeszcze miał coś do dodania Limitless więc czekam na jego. Ja swoje napisałem/powiedziałem.... 

 

Nad UB pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłam nie miałam na celu postąpienia takiego czynu, nie chciałam nikogo urazić. Przepraszam Cie Damian że twierdziłam że chcesz mnie ud****ć. Była pomiędzy nami spina tak naprawdę niepotrzebna. Mam nadzieję że mnie zrozumiecie i dacie mi szanse ponieważ nikogo nie chciałam nagrywać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, żeby zacząć nagrywać nie wystarczy kliknąć tej kropeczki, jak to Damian napisał... Dodatkowo trzeba określić gdzie zapisać, oraz wcisnąć start. Więc nie mydl nam oczu, że cie się komputer czy tam mm zacięło... 

 

Złamałaś regulamin po raz kolejny..
Limit dał ci szansę, ale ty dalej swoje.

Jak Damian wspomniał że on chce cię ''ud****ć'' 

To samo mi powiedziałaś, kiedy rozmawiałaś, ze mną na mm odnośnie punktów które ci nadałem... 

 

 A teraz notka ode mnie.. Zastanów się pierw sama czego ty chcesz, bo co tu się wyrabia, co ty wyrabiasz jest nie śmieszne, ale żałosne. Gdybym to ja nałożył karę to ja nie dałbym ci tej szansy, zbyt wiele razy nas oszukałaś, że obiecujesz poprawę.. Lecz dalej ty swoje. Tyle ode mnie.

Ps. Udanego Sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin