Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

BoBusES

Potrzebuję pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, mianowicie podczas grania czy to w MTA, czy w Fortnite w pewnym momencie mam spadki FPS do około 30 (normalnie mam z 120). Próbowałem prawie wszystkiego, aktualizowałem sterowniki, wyczyściłem ze zbędnych GB dyski, w ustawieniach NVIDIA też próbowałem dać na wydajność. Dalej mam takie spadki. Są one kilku sekundowe, ale wkurza mnie to trochę. Ostatnio miałem aktualizację Windowsa 10 i myślę, że właśnie po niej pojawiły mi się te spadki. Może Wy chociaż trochę pomożecie mi to naprawić. Dzięki z góry za pomoc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dawaj specyfikacje kompa, ustawienia na jakich grasz, jaki masz dysk, ram, taktowanie ramu, czy masz takie programy jak ge-force experience, sprawdź podczas grania czy w procesach nie uruchamia sie cos dziwnego, np antywirus nie przeprowadza jakichs operacji albo czy jakieś rzeczy nie dzieją się w tle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Specyfikacje komputera:

Procesor:    AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor 3.60 GHz

RAM: 8 GB

System: Windows 10 64-bitowy

Karta Graficzna: Geforce GTX 1050

Dysk: HDD

Taktowanie Ramu: 1333 MHz

Podczas grania nie uruchamia się coś dziwnego

Ustawienia na jakich gram np. w Fortnite to jedynie odległość widzenia na epickich, a reszta to średnie.

Posiadam Ge-Force Experience

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba znalazłem problem. Mianowicie jest nim discord w tle. Wiem, że mógłbym wyłączyć, ale  gadam z kumplami i trochę szkoda. Nie wiem kompletnie jak to naprawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niee, sprawdź procesy, wyłącz/odinstaluj programy które działają w tle (jak mówiłem, antywirus może skanować ci kompa) ewentualnie możesz mieć jakiegoś wirusa napisanego przez ruskiego hakera który włącza się kiedy komputer jest nieużywany, ale nie wykrywa czynności w grze jako używania kompa (XD), przeskanuj antywirusem. Spróbuj użyć programów typu cc cleaner aby usunac różne zbędne śmieci z dysku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tym problem że skanowałem oraz usunąłem zbędne pliki, ale sprawdziłęm jeszcze z wyłączonym discordem i co się okazało, że ścinki znikły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności