Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ShorpY


KWACUS*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: ShorpY
Data i godzina zdarzenia: 2018-06-11 16:50
Pełen opis sytuacji: Jechałem sobie na drogę ekspresową, zachowując oczywiście zasady ruchu drogowego (łącznie z migaczami), skręcając staranował mnie funkcjonariusz ShorpY, i zatrzymał mnie, a gdy powiedziałem, że jechał za szybko odpowiedział mi: "I co z tego". Teraz wysuwam się z pytaniem. Czy wasza frakcja nie ma danych prędkości w danym terenie? (Nie zabudowanym i zabudowanym). Jeśli nie jest to bezsensu, gdyż taki policjant jak ShorpY może jechać sobie vmaxem w terenie ZABUDOWANYM
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/A1l51kZ

Edytowane przez KWACUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekroczłem prędkość o jakieś 30km/h bo poza tym zwykle jeżdże tam vmaxem jak mi kiedyś powiedziano w akademii. Gdy pisałem z tobą @Syriusz* powiedział mi, że jest tu 120. Przechodząc do tego jak do ciebie napisałem "I co z tego" to raczej chciałem wrócić do tematu wymuszenia pierwszeństwa z twojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Jeżdżę, tak jak kazali nam na akademii w aSAMD nawet prywatnymi pojazdami. (80km/h Miasto 120km/h niezabudowane VMAX Autostrady + migacze oczywiście), ponieważ nie widzi mi się wylecieć z aSAMD przez dostanie prawa jazdy.
Po 2. Nawet te 30km/h sprawiło, że moje auto doznało szkód większych niż jechałbyś to przepisowe 80km/h, i mogłeś jechać przepisowo i lepiej patrzeć na drogę bo ja puściłem migacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymusiłem żadnego pierszeństwa! Jechałeś VMAXEM a ja puściłem MIGACZ. Jeśli nie wiesz co to migacz to: Kierunkowskaz (potocznie migacz) – mechaniczny (dawniej) lub świetlny (obecnie) sygnalizator planowanej zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu przez pojazd mechaniczny.
Przepraszam za taką wypowiedź, jednak irytuje mnie to, że @ShorpY ciągle zmienia temat jakby, bał się czegoś, i ciągle uważa, że wymusiłem pierszeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KWACUS* to że użyłeś kierunkowskazu nie oznacza że automatycznie masz pierwszeństwo.

@ShorpY Tak jak napisał oskarżyciel Ty widzisz graczy na mapie, oni Ciebie nie. Dziś zastosuje upomnienie jednak staraj się rozsądniej dobierać prędkość. (Dozwolone 120 nie oznacza nakaz jazdy 120.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin