Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nasze SAPTy


TwinTurbo^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyś wiedział jak to jest, nie wiesz gdzie skręci, gdzie pojedzie, czy lognie, nic nie wiesz. Wydaje wam się, że my tak jeździmy...

Usuń te sygnaturki, mozesz zostawic pierwszą, ale dwie kolejne to już przesada, grają tu też dzieci, masz 24 h i nakladam kolejke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla BarteQ, to jego RP jest powalające w mega śmiech. On niby jedzie na sygnałch i wszystko może, nawet skakać z dachu. XDD Poprostu to jego RP na tym pościgu mnie rozwaliło ze śmiechu. :D

Ale mieć, sygnały ma, więc może łamać niektóre punkty KRD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla BarteQ, to jego RP jest powalające w mega śmiech. On niby jedzie na sygnałch i wszystko może, nawet skakać z dachu. XDD Poprostu to jego RP na tym pościgu mnie rozwaliło ze śmiechu. :D

Dam Ci radiolke i bede uciekal willardem.

 

Zatrzymaj mnie tak abys nikogo oprocz mnie nie staranowal, uwazaj samemu krd i ogarnij samego siebie w jezdzie nie wiedzac gdzie pojade. Zaloze sie ze nigdy mnie nie zlapiesz bez szkolen, bo nawet nie ogarniesz manewru PIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci radiolke i bede uciekal willardem.

 

Zatrzymaj mnie tak abys nikogo oprocz mnie nie staranowal, uwazaj samemu krd i ogarnij samego siebie w jezdzie nie wiedzac gdzie pojade. Zaloze sie ze nigdy mnie nie zlapiesz bez szkolen, bo nawet nie ogarniesz manewru PIT

Jak chcesz to ja sie podejme tego wyzwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla BarteQ, to jego RP jest powalające w mega śmiech. On niby jedzie na sygnałch i wszystko może, nawet skakać z dachu. XDD Poprostu to jego RP na tym pościgu mnie rozwaliło ze śmiechu. :D

Pojazd uprzywilejowany może złamać kilka przepisów KRD. Jednak nie zapominajmy że to jest tylko gra.

 

Co do filmu to fajnie wyszedł, lecz SAPD'om nie da się uciec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin