Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wszystko stracone


Tymin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pracownik @Tymin.cj zostaje wydalony z frakcji z powodu otrzymania kary na zwieszeniu oraz trafia na czarna listę BMA.

W maju... Długo myślałem nad odejściem, zawieszenie SARA etc. Wczoraj pod wpływem emocji nabroiłem. I to niemało... Skutkowało to najpierw mutem, następnie zostałem zawieszony we frakcji "Pracownik @Tymin.cj zostaje zawieszony na okres 30 dni, takie zachowanie u naszych pracowników tolerowane nie będzie.". Z kolei dzisiaj totalnie przesadziłem... Nawet nie wiem czym się kierowałem myśląc, że uniknę kary wpisania na czarną listę otrzymując karę na serwerze (No po**b totalny...).

Zarejestrowałem się na serwerze w 2016 roku, lecz dopiero lutego 2018 roku zacząłem swoją prawdziwą przygodę z 4life. Przez ten czas poznałem naprawdę wielu wspaniałych ludzi.
Wiem, że wiele osób mnie pewnie nie lubi, będzie się cieszyło z mojego odejścia, ale zawsze takie osoby się znajdą.

Po pierwsze, chciałbym podziękować całemu zarządowi SARA, jak i kolegów ( pewnie już byłych... ;/ ) z tej frakcji.

@PVK. @Avillen. @BuleczkaA @Wiesi3k. - Dzięki za szansę w SARA, żałuję, że tak bardzo ją zmarnowałem. 

@Bregon. - Ciebie oznaczyłem oddzielne, ponieważ z Tobą zawsze się dogadywałem, wiem że często Cię wkurzałem, ale zawsze służyłeś pomocą. 

@Lunek_Synku - Tutaj mógłbym pisać tyle, że nikomu nie chciałoby się tego czytać ;D Dzięki za mile spędzony czas, zarówno na serwerze jak i na forum. Odchodząc mam do Ciebie prośbę, ale o tym pogadamy na mm. 

@Asn_Synku - Z Tobą też naprawdę fajnie się bawiłem.

@Oshei*998_Synku - Trzymaj się tam 15-latku :D Żebyś Ty nie odwalił takiego czegoś jak ja :) 

@Danboss.cj - Dzięki za użyczanie turka i ogólnie, za wszystko.

@lord_kafazin;(.mdl - Serwerowy odwalacz, zawsze (wcale nie specjalnie xd) pisałeś jak dziecko.

@Alwin - Jeden z najlepszych kumpli na tym serwerze. To co dla mnie zrobiłeś, było naprawdę imponujące, chyba nikt by tego dla mnie nie zrobił.

@PerPaniDobraDupa - Jak to w nicku masz "Dobra du*a" :D Zdrowiej tam.

@Van_Jordan - Miło się z Tobą odwalało, pisało. Najlepsze te wieczorne/nocne pogaduszki na mm.

@Ustawiony.Piekny - Zawsze służyłeś pomocą, razem mieliśmy saberki (Ty miałeś zajebistą). 

@vexu. - Cytuje: "Tyminek kochany przed nami" ;D Dzięki za wszystko, powodzenia w SAPD. 

@Versiuu - Dzięki za prezencik i w ogóle. Życzę Ci samych sukcesów na 4life ;D

@_DuDuS_ - Nie mieliśmy żadnych bekowych akcji, dzięki za mile spędzony czas w organizacji :) 

@BarT. - Przepraszam, że odchodzę, no także z organizacji, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Naprawdę dzięki za wszystko, za tą akcję JP xdd

@Brodaty.* - Dzięki za pomoc w akcji JP. "JP JP JP" ;D Ogólnie spoko z Ciebie morda, życzę Ci powodzenia w administracji. 

@NightMare* - Lepiej nie pisz, jaki byłem wkurzający :P Fajnie się z Tobą bawiłem, dzięki ;) 

@Greyna.gg - Dzięki za możliwość dołączenia do organizacji, niestety zmarnowałem ją aż 2 razy.

@ZbyK.gg - Wiem, że mnie znasz, głównie z odwalania, dzięki za wszystko i powodzenia w prowadzeniu serwera :) 

@XQward - Jesteś naprawdę potrzebny na tym serwerze, każdego dnia widzę jak poświęcasz swój wolny czas, aby pomagać. Dzięki za wszystko.

Chciałbym również bardzo, ale to bardzo podziękować całej administracji, za wkład włożony w rozwój serwera:

@[HA]Borek @AdiK. @Arturek* @BarteG @ciacho191 @Czesiowy @DreeY @Drosiu @EpiK. @Fantus @Hector @Iguana @JeriD @Jojtek01 @Kacperix3 @Kasztan* @KRISU. @Lewanek* @Mr_Magulon @Namik209 @Purmur @Rycha. @Silny @Skipciu @SkouT @SzyszeK @Vesp3r

@Answer @Baker @DareK. @Grabsio311 @Grzengol @Hasiu.* @Limitless @Lukasz1393 @Nukill @Pitu.. @RasTi @ReBelle @Rudy97PL @SP. @SP3NSER @TheKruzii @TheTomson @Wujcio_BS @Zebra

@Bolek. @DeltaRon

Wszystkich których nie wymieniłem, przepraszam, ale jest Was po prostu za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin