Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Lawety LS


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

Witajcie wszyscy. Wczoraj i dzisiaj mając problemy z internetem nudziłem się, więc postanowiłem coś porobić. Wpadłem na taki pomysł, aby doprowadzić do porządku lawety LS. Szczerze mówiąc nie myślałem, że aż tyle ludzi będzie z nich tam korzystać ale to mniejsza. Postanowiłem przenieść je w inne miejsce, gdzie jest troszkę więcej możliwości. Oto efekty pracy:

(Od razu mówię ss'y tutaj są słabej jakości ze względu na mój sprzęt)

gallery10.jpg

gallery11.jpg

gallery12.jpg

gallery13.jpg

Chciałbym poznać opinię w tej sprawie, może niektórym się wydaje, że to nie potrzebne no ale to nie wszystko. Jakby bardzo podobałaby się wam ta praca i została ona wgrana to wtedy wiąże się to z zrobieniem nowych punktów ze względu na to, że aktualnie niektóre są blisko tej bazy i by to nie miało sensu :P Lawet ogólnie mieści się 28, a na parkingu można zaparkować 34 pojazdy. Chyba jedyny minus, który jest to blisko strefa DM, która może przeszkadzać co wynikiem by było sporo raportów o zepsutą lawetę itd.

Pozdrawiam XQward :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana byłaby na +, co zajeżdżając pojazdem prywatnym, bądź lawetą widzę jak na parkingu brakuje miejsc do zaparkowanie swego pojazdu, osoby walczą o każdą lawetę a tak jak tu widać będzie ich dużo więcej co zminimalizuje "bitwę" o lawetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin