Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Pitbul132 - Oskarżony przez BluePlay


Select*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: PitBull132
 Data i godzina zdarzenia: 2018-06-20 16:50
 Pełen opis sytuacji: Moi koledzy robili sobie wypadek, w tym czasie z moim kolegą podjechałem na niego był nim @Avenged. Stał za ogrodzeniem i na chacie OCC (( )) pisał np. Co to jest D4000, chciał zostać bardziej doinformowany. Po czym SAFD podbiegło do nas i powiedziało panu SAPD @PitBull132, żeby zakuć @Avenged za przeszkadzanie w RP i wchodzenie na teren zamknięty, W tym czasie Avenged zaczął uciekać i pan @PitBull132 użył paralizatora z bardzo dużej odległośći, po czym zakuł mi kolege. Przy czym w życiu realnym nie miałoby chociaż 1% skutecznośći strzelenie tym paralizatorem. 
 Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/Pfvilgr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz @Avenged Biegał po terenie zamkniętym, pisał Nie stosowne wiadomości, Odwalał więc przez przypadek strzeliłem paralizatorem. Więc ładnie Przeprosiłem i puściłem go żeby nie mieć problemów. A rzeczywiście zgodzę się z SAFD bo pisał nie stosowne wiadomości na (()). I Jeszcze na koniec wypowiedzi Proszę ss jak siedział w radiowozie i lognął. https://imgur.com/a/5Hi4OGS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi udowodnić, że biegał po tym terenie. Bo ja tego nie widziałem a on mówi, że nie biegał. Więc nie kłam. Przez przypadek nie da sie strzelić paralizatorem bo musisz kliknąc PPM, żeby wycelować i wycelować, strzelić. Skoro odgrywamy prawdziwe życie to mógł mieć chorobe na przeklinanie, a dokładniej zespół touretta, po tym jak ci to powiedziałem to nic nie zrobiłeś, ponieważ nie pisał tego na chacie OCC tylko na IC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze sie wtrące ale bylem podczas tego RP ale takie odzywki do policjanta wy mu robicie skarge za to ze was upomnial bo skakaliscie po zabezpieczony miejscu oraz komentowaliscie wszystko kto co robi tylko do SAFD sie nie przyczepiloscie sie ? 

PitBull132 [201]: Teren zamknięty

 

 [2018-06-20 16:40:08] [Output] : Avenged [210]: ch****o zabezpieczyles

[2018-06-20 16:40:09] [Output] : Avenged [210]: i nie widac

Avenged [210]: co mi zrobisz? ch**a mi zrobisz

/licze sie z konsekwencjami (Z tego co pamietam bylo chyba tego wiecej) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkusss napisał:

 

PitBull132 [201]: Teren zamknięty

 

 [2018-06-20 16:40:08] [Output] : Avenged [210]: ch****o zabezpieczyles

[2018-06-20 16:40:09] [Output] : Avenged [210]: i nie widac

Avenged [210]: co mi zrobisz? ch**a mi zrobisz

/licze sie z konsekwencjami (Z tego co pamietam bylo chyba tego wiecej) 

 

Odrzucam. Dzięki Arkusss! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin