Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Baza TSA - SF


Kaps3L
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeżeli chodzi o bazę TSA jest to w przeciągu roku mój 3 projekt , wcześniejsze 2 proprostu nie przypadły wam do gustu , po 3miesiącach przerwy wróciłem na serwer jak i ogólnie do MTA. Postanowiłem stworzyć siedzibę frakcji Taxi of San Andreas. Tutaj łapcie klika ss'ów: 

https://imgur.com/a/Z6d41Nk

Ta praca mnie się bardzo podoba , 42 miejsca parkingowe dla pojazdów frakcyjnych , oraz te dwa "kwadraty" są dla pojazdów pracowników frakcji niestety nie zrobiłem tam żadnych miejsc parkingowych ponieważ zajęło by to strasznie dużo miejsca a tak to liczyłbym na porządek Pisać swoje opinie w kom!!! Pozderki <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącznie 70 pojazdów tam upchnąć? Może jakoś piętrowo XDD
Nie ma szans żeby ta praca była jakkolwiek użyteczna pod frakcje. Może ewentualnie pod mały biznes, ale to też nic szczególnego.
Szanuje za chęć poświęcenia czasu, trenuj to dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin