Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Bartex_ - oskarżony przez c0veR


c0veR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Bartex_
    Data i godzina zdarzenia: 21.06.18r, o godzinie: 10:30
    Pełen opis sytuacji: Wstawienie mojego pojazdu na pp, kiedy stał na spawnie SF2 gdzie nie ma żadnego znaku do 72h i to jeszcze za kwote 250pln, oraz proszę o ss z tego ponad 72h stania na parkingu :)  
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/OyRybHA


    Ja, c0veR zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @c0veR. Na spawnie San Fierro 2 obowiązuje max 72h parkingu. Twój pojazd znajdował się na tym parkingu od 18.06.2018 21:38:44 (Ponad 72h).

Dowody:

Ostatni czas używania pojazdu: 4yZDIeQ.png

 

Znak mówiący o maksymalnym czasie parkowania: kgb5OPm.jpg

 

Myślę, że udowodniłem tymi zdjęciami powód odholowania twojego pojazdu na parking policyjny. Czekamy na odpowiedź zarządu.

Edytowane przez Bartex_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę cię martwić, lecz data ostatniego użytkowania jest 18.06.2017 godziny 21:38 a wstawiłeś pojazd dzisiaj o 10:30, czyli gdzieś ponad 10 sobie doliczyłeś, lecz pomyślałeś sobie że na zaś wsadzisz bo i tak pewnie nie wejdę do 21, coś chyba ci się pomyliło i chyba źle godziny pododawałeś. :) 

Edytowane przez c0veR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin