Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

CudaK oskarżony przez Szymexis.


Szymexis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: CudaK
    Data i godzina zdarzenia: 19.06.2018 17:53
    Pełen opis sytuacji

Opłata za wyciągnięcie auta z PP. Pan CudaK* włożył moje auto na parking policyjny za postój na parkingu powyżej 24h za 250 PLN, przy czym mój kolega, @Vooder za te same przewinienie dostał mandat na kwotę jedynie 50 PLN.

Myślę, że kwota 250 PLN za pozostawienie auta w DOZWOLONYM miejscu jest za wysoka, a taryfikator pewnie nie przewiduje aż takiej rozpiętości w kwocie mandatu.


    Dowód, który to potwierdza całe zajście Screen z moim autem: https://imgur.com/a/dXjwg73. Screen auta Voodera: https://imgur.com/a/UWS8VSt

Edytowane przez Szymexis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w taryfikatorze nie jest napisane za ile mamy wkładać auta stojące na parkingu powyżej 24h, więc wrzuciłem je za 250 PLN (tak jak pojazdy porzucone itd.). Auto twojego kolegi wrzucił pracownik SARA, oni mają własny taryfikator z dokładniejszymi cenami. Jeżeli jest to dla Ciebie duża strata, to całość mogę Ci zwrócić.                                                                                                                                      Pozdrawiam CudaK*.          

Edytowane przez CudaK*
Ps Następnym razem oznaczaj oskarżonego w skardze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin