Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na KrySStiano - oskarżony przez xXkozakXx


Magnum*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza:KrySStiano
    Data i godzina zdarzenia:23.06.2018 20:25
    Pełen opis sytuacji:No to tak owy policjant zatrzymał mojego kolege.Napisałem do niego żeby do mnie wsiadł.No to zaczeliśmy uciekać.Potem koledze wywaliło neta.Ja sam uciekałem.Zostałem zpitowany na schody i zablokowany.Zostałem zakuty i wsadzony do radiolki.Wtedy inny kolega podleciał helikopterem i mi na pw napisał że KrySStiano napisał do @Invisible.. żeby zabrał pojazd na PP za 4200PLN.I teraz moje pytanie OD KIEDY do jasnej choinki pojazdy po pościgu za tą cene?!.Jeden z byłych pracowników SAPD powiedział mi że pościg który trwał poniżej 10minut (A trwał) to cena 800PLN a także pojazd warty powyżej 10k 2000PLN czyli łącznie 800+2000=2800PLN a nie 4200.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

o to log który potwierdza że Policjant KrySStiano napisał że pojazd za 4200

[2018-06-23 20:27:31] [Output] : << KAMIL720 [22]: KrySStiano [166]: 4200 po poscigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Nexan napisał:

Pościg rozpoczynałem ja , pomogłeś koledze w ucieczce łączny czas pościgu był około 10-20 minut , także auto poszło na PP za 2200 , ponieważ pościg dłuższy niż 10 minut , auto droższe niż 10000 także kolejne 2000.

Pościg trwał niecałe 10 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, ja tylko dołączyłem się do pościgu aby pomóc kolegom z frakcji. Otrzymałem informacje od funkcjonariusza, że pościg Trwał ponad 10 minut, dlatego też za taką kwotę nakazałem @Invisible.. włożyć pojazd na parking policyjny. Pozdrawiam! 

Nie wypowiedziałeś się zgodnie ze wzorem... ((Ja, TWÓJNICK zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.)).

Edytowane przez KrySStiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin