Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

skarga na Michus.-oskarżający Jozekzpl


Jozekzpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: Michus.
    Data i godzina zdarzenia: 00.34
    Pełen opis sytuacji: Jechałem sobie autostradą, i lekko przychamowałem i zostałem zwyzywany przez owego funkcjonariusza. Nie życzę sobie, aby ktoś mnie obrażał jeszcze pod czas służby, proszę o wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji wobec tego osobnika. 

Dodam iż owy gracz specialnie wpisał S2 podczas tego zajscia
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

4NNzxDp.png

Edytowane przez Jozekzpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się wypowiem, ponieważ byłem kierowcą. To więc tak kierowca lawety Jozkezpl taranował nas lawetą postanowiłem to olać, na moście nad wodą chciał nas wrzucić do wody na co jest świadek @vexu.. Przed całym zajściem Jozekzpl napisał hau mamy na to logi [2018-06-25 00:32:07] [Output] : Jozekzpl [153]: hau  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się byłem na S2 lecz nie wpisałem tego specialnie.
Lecz ty nie hamowałeś "lekko" tylko perfidnie nas taranowałeś lawetą+pisałeś "hau" na czacie 
@BreaMy i @vexu. mogą to nawet potwierdzić.
logi: [2018-06-25 00:32:08] [Output] : Jozekzpl [153]: hau


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fantastyczny przykład bólu dolnego amortyzatora...

 

13 godzin temu, Michus. napisał:

To zarząd jest od wymierzania kar, nie ty.

Dokładnie

 

13 godzin temu, Jozekzpl napisał:

Gościu czy ty udajesz czy serio jesteś taki niedorozwinięty, przezywałeś mnie od pajaców więc teraz poniesiesz tego kare 

Piszesz na niego skargę za napisanie "paajc", po czym piszesz takie "coś". 

 

13 godzin temu, Michus. napisał:

W tamtym momencie nie byłem na służbie (miałem S2) bo musiałem przejść się do toalety. Po czym jak wróciłem widziałem tylko jak ty nas taranowałeś.

Będąc na S2 dalej jesteś na służbie tylko masz przerwę.

 

Wynik skargi byłby zupełnie inny, ale z chamstwem oskarżyciela nawet nie mam ochoty karać oskarżonego, bo sam bym Cię chętnie tak nazwał. 

Funkcjonariusz zostaje nagrodzony upomnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin