Witajcie moi mili,z tej strony Pitu...   Mam dla was mały konkursik, możecie zgarnąć w nim 30 tysięcy PLN'ów,a może jeszcze coś więcej ! Jak? To bardzo proste ... Z racji tego,iż zawodowo zajmuję się fotografią,mam dla Was ciekawą propozycję ... walkę na zdjęcia ! Zaznaczam,że jedno zdjęcie dodacie z gry (4Life) (zrobione Prscrn,czy F12) ,a drugie zrobione aparatem,bądź telefonem z otaczającego was świata,tematykę macie dowolną, może to być np. motoryzacja,przyroda,pożarnictw