Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4, good bye!


PVK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, 

po prawie 3 letnim stażu na serwerze, w końcu nadszedł czas aby odejść. Niestety, znam ten serwer odkąd zacząłem tutaj grać, moje awanse na rangi były kompletnie nie planowane, ale i tak wypaliły. To wszystko zapętliło się do tego, że w końcu trzeba by się pożegnać, coby rozwiać wszelkie wątpliwości.

To nie tak, że mam jakiś ból du*y, bo nie wyszło w grze czy coś. Bardzo cieszy mnie fakt, że @Answer i spółka otrzymali szansę, nawet pomimo tego, że jednej osoby z tego grona nie trawię, mimo tego i tak cieszy mnie sam fakt, że w końcu będzie coś innego na serwerze, no przecież to się liczy.

Spędziłem tutaj 2.5k godzin, to dużo czy mało? Nie wiem, osiągnąłem majątek 1.7mln+ co przy takim stażu nie wygląda źle, poznałem wielu wspaniałych ludzi, których naprawdę jestem w stanie polecić. Żeby ich tu wymienić potrzebowałbym z 3 dni, żeby wszystkich co do "joty" wymienić, przede wszystkim pragnę podziękować mojemu zarządowi SARA który wspierał mnie w każdej chwili, czy to w budowie frakcji, czy np. pomysłów na dodanie czegoś od siebie, jest mi niezmiernie miło, ze ich poznałem.

Na samym końcu pragnę powiedzieć, że w sumie gdyby nie fakt, że na serwer przyciągnął mnie film z serwera, to pewnie nie byłoby mnie tu i nie miałbym tylu osiągnięć które osiągnąłem dotychczas. Nie poznałbym ludzi, których poznałem. No i w sumie gdyby nie inicjatywa tych ludzi, to pewnie nie byloby mnie tutaj juz z rok ;D 

Jeszcze  raz powodzenia nowym bordowym, sczególnie @Answer który w końcu będzie mógł rozwinąć swoje umiejętności, a także @Zebra która w końcu posprząta forum xD 

 

see ya!

(powaznie, to nie bol du*y, oszczedzcie sobie tego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin