Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

WYNIKI >>> Konkursu Fotograficznego by Pitu... + parę moich


Pi.....
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem moi drodzy !

Wyniki miały być wieczorem,ale jednak postanowiłem to zrobić wcześniej ! ;]

Myślałem,że troszkę więcej was będzie chętnych,na tego typu konkurs,ale niestety się myliłem...no cóż może następnym razem będzie lepiej! B)

Postanowiłem,jednak wybrać tylko zdjęcia,ze świata realnego,ponieważ ... grafika w grze nie pozwala na wiele :(  

A oto wyniki :

" Realny Świat "

1. Miejsce i główną nagrodę 30 tysięcy PLN'ów ląduje w kieszeni @KWACUS*

U59kpHY.jpg

^^ Mam nadzieję,że w kolejnym konkursie zaskoczysz mnie jeszcze bardziej. ^^

 

2. Miejsce zajmuje @Koniupa i zgarnia on 5 tysięcy PLN'ów ! 

tYx2pLk.jpg

^^ Koniupa zdjęcie masz przerobione,ale nie przesadzajmy z tymi efektami za często ... czasem oryginalne zdjęcie jest o dużo lepsze od przerobionego. Zwróć na to uwagę. ;) 

 

3. Miejsce zajmuje @CampeQ zgarnia on 4 tysięcy PLN'ów !

KoKihEk.jpg

CampeQ - staraj się nie ucinać obiektów między innymi drzew,domów,a także i słońca ,wtedy byś miał o dużo lepszy efekt zdjęcia. Zwróć na to uwagę ;) 

 

Zdjęcia wyróżnione :

4. Autorem tego zdjęcia jest @Davlo_Sekcyjny >> Zgarnia on 3 tysiące PLN'ów.

cPrHb1t.jpg?1

Davlo,podejście do zdjęcia było w miarę dobre, są tutaj jednak lekkie niedociągnięcia,lecz nie przejmuj się tylko pracuj dalej. Wiem,że głównym bohaterem zdjęcia ma być samochód,lecz staraj się nie ucinać za wiele prawej krawędzi zdjęcia,jak widzimy są również "lekkie" szumy na focie.

5. Autorem tego zdjęcia jest @Baker >> zgarnia on 2 tysiące PLN'ów.

Ki2oTxe.jpg

Baker staraj się bardziej kadrować zdjęcia,za często nie rób ich pod kątem,czasem to psuje zamierzony efekt. 

6. Autorem tego zdjęcia jest @MrDaw0x3 >> zgarnia on 1 tyś. PLN'ów

0wnzgHh.jpg

MrDaw0x3 podejście do zdjęcia dobre,nie wiem jaki miałeś zamierzony efekt,ale niestety za bardzo go nie uzyskałeś. Zdjęcie głównie psuje ta lina,jeśli wykadrowałbyś je,efekt byłby o wiele lepszy. Zwróć na to uwagę ;) 

7. Autorem tego zdjęcia jest @lilmxcioo >> zgarnia on 1 tyś. PLN'ów

Julcia.jpg

Tutaj mam parę zastrzeżeń : Nie mam pewności co do tego,czy to Ty robiłeś jej zdjęcie i jaki chciałeś uzyskać efekt. Staraj się nie ucinać nóg,obejmuj wtedy całą postać.

__________________________________________________________________________________________

Kilka moich zdjęć,które w poprzednich latach cieszyły się największą oglądalnością i dzięki którym powygrywałem niektóre konkursy fotograficzne. Każde jest podpisane inaczej xD No,ale takie życie,jak się człowiek kiedyś nie mógł zdecydować. :

H2PesQX.jpg

^^ To zdjęcie mówi samo za siebie, WIELKI SZACUNEK! ^^

V384Nei.jpg

Hsuuht6.jpg

Lz5IOIC.jpg

QIDHqrj.jpg

RJjjJi4.jpg

5a4Qrhr.jpg

++++ Jedno GRATIS z kiedyś tam z nudów u koleżanki xD ++++

uU37qfX.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin