Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S] Sultan & Premier [NISKIE ID]


nywis'
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Premier
ID: 2149
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 6000 KM
Dodatki: Mała butla atrapa nitra, podśw. licznik na czerwono, ogranicznik

Cena: Offki
Coś od siebie: oferujcie. jak cena mnie nie zadowoli nie sprzedam. 
SS’y: jutro dodam

Model: Sultan
ID: 7151
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 1000 KM
Dodatki: FV, fele malowane, cb radio, ogranicznik

Cena: Offki
Coś od siebie: jak cena mnie nie zadowoli nie sprzedam. 
SS’y: jutro dodam

Edytowane przez Kyzzw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kaRRoy napisał:

To normalne id xD

No to niezle jesli uwazasz ze to normalne id, nie widzisz ze łatwo je zapamietac i sa krotkie? 7151, 2149..a mogloby byc 32084, 27693 i wtedy juz nir jest tak latwo zapamietac je :) Nie próbjj mnie wyrolowac słonko. 

 

7 godzin temu, Alkocholik. napisał:

130k za sultana

 

6 godzin temu, Szewczyk napisał:

140k za sulta

 

52 minuty temu, SZYBKI|JD| napisał:

150k za sultana

Wiecrj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kyzzw napisał:

No to niezle jesli uwazasz ze to normalne id, nie widzisz ze łatwo je zapamietac i sa krotkie? 7151, 2149..a mogloby byc 32084, 27693 i wtedy juz nir jest tak latwo zapamietac je :) Nie próbjj mnie wyrolowac słonko. 

 

 

 

Wiecrj

Koleszko nie jest to małe ID w tym autku, ponieważ jest aż 7k, a id dodaje do ceny wtedy jeśli pojazd jest 1-10 na zerwerze, a nie wtwdy jeśli jest łatwe do zapamiętania i nikt cię nie próbuje wypromować, ponieważ sultan nie jest wart więcej jak 150k. Ja mam w aucie id 33332 i co też mogę sobiw dodać do ceny coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kyzzw napisał:

No to niezle jesli uwazasz ze to normalne id, nie widzisz ze łatwo je zapamietac i sa krotkie? 7151, 2149..a mogloby byc 32084, 27693 i wtedy juz nir jest tak latwo zapamietac je :) Nie próbjj mnie wyrolowac słonko. 

 

 

 

Wiecrj

Wyrolować? Łatwo sie je da zapamietać? xD. Typ miał elegy i napisał że unikat bo 9 na serwie, to odrazu się zaczął spam robić na /P że to nie unikat i beka leciała xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin