Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na


StrAiker.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego*: StrAiker.

Nick oskarżonego*: @Eclipse.

Powód skargi*: Brawurowa jazda pojazdem uprzywilejowanym, łamanie regulaminu (zewnętrznego/wewnętrznego) frakcji.

Opis zdarzenia*: Jechaliśmy razem z @Select i nagle zauważyliśmy ambulans jadący jako pojazd uprzywilejowany. Skracał on autostradą, jadąc pod prąd, a co najlepsze dachował 2 razy na bardzo krótkim odcinku. Według mnie takie zachowanie jest niedopuszczalne, szczególnie, że był to członek akademii medycznej, więc powinien w sposób szczególny przestrzegać regulaminu, zarówno serwera i frakcji. Dodatkowo otrzymałem taką wiadomość od gracza @Kariz. Co do pojazdu uprzywilejowanego, obowiązuje go też Kodeks Ruchu Drogowego, jednak może lekko nadginać jego zasady, gdzie mowa jest tutaj:

Cytat

2. Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może, pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów, zatrzymaniu i postoju oraz do znaków i sygnałów drogowych tylko w razie, gdy:

1) uczestniczy:

  • a) w akcji związanej z ratowaniem życia, zdrowia ludzkiego lub mienia albo koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa lub porządku publicznego albo

    b ) w przejeździe kolumny pojazdów uprzywilejowanych,

    c) w wykonywaniu zadań związanych bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe, którym na mocy odrębnych przepisów przysługuje ochrona;

EDIT: Więc jeśli pojazd dachował 2 razy nie miałby jak uratować komuś innemu życia, bo "dobry ratownik to żywy ratownik".

Data zdarzenia*: 04.07.2018 16:10

Świadek: @Kariz @Select

Dowód w postaci ss'ów lub logów*: https://imgur.com/a/v4gcQtI

Edytowane przez StrAiker.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, StrAiker. napisał:

był to członek akademii medycznej

Nie wiem gdzie to wyczytałeś, chyba, że jesteś na tyle inteligentny, że stwierdziłeś to po tym, że byłem w karetce akademickiej.

 

4 minuty temu, StrAiker. napisał:

Skracał on autostradą, jadąc pod prąd

W celu ratowania ludzkiego życia mam do tego jak najbardziej prawo.

 

4 minuty temu, StrAiker. napisał:

dachował 2 razy

Spieszyłem się, celowo nie dachowałem.

A teraz coś do Ciebie. Twoja skarga mi lata. Robiłem to co wolno mi robić będąc pojazdem uprzywilejowanym. NIKOGO nie staranowałem, czyli środki ostrożności zachować musiałem.

Jesteś żałosnym typem człowieka, i nie mam zamiaru dyskutować z kimś twojego pokroju bo dla mnie jesteś nie wart nic, tym samym czekam tylko i wyłącznie na zarząd a dalszego wypowiadania zaniechaj.

JEDYNE co mogę sobie zarzucić to to, że byłem w karetce sam i jechałem nią na wypadek, o czym dopiero po fakcie zorientowałem się, że nie mogę. A nauczony tak zostałem przez szkoleniowca.

ŻEGNAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawko jechac pod prąd, jeśli jest taka potrzeba, ale tam takiej nie było. Różnica 5 sekund nie spowodowałoby 100% uratowania ludzkiego życia, a mogła pogorszyć przez pogorszenie stanu ratownika medycznego. 

W prawdziwym życiu po takim dachowaniu byś co najmniej był połamany. 

Czekam na wypowiedź zarządu frakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, StrAiker. napisał:

Masz prawko jechac pod prąd, jeśli jest taka potrzeba, ale tam takiej nie było. Różnica 5 sekund nie spowodowałoby 100% uratowania ludzkiego życia, a mogła pogorszyć przez pogorszenie stanu ratownika medycznego. 

W prawdziwym życiu po takim dachowaniu byś co najmniej był połamany. 

BAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHa

Miałem się już nie wypowiadać, ale ty jesteś członkiem jakiegoś kabaretu.

"W prawdziwym życiu..." Ty się dowiedz jaka jest różnica pomiędzy RP a RPG :P.

I proszę nie pisz już takich rzeczy bo oplułem monitor przez ciebie :C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zostałem oznaczony, skracalem za karetką poniewaz chciałem mieć dowody na gracza Eclipse. Dobra rozumiem ze spieszyłeś się na wypadek ale tym że skracałeś pod prąd mogłeś wywołać kolejny wypadek, jako pojazd uprzywilejowany jadący na sygnałach mozesz nagiąć przepisy KRD pod warunkiem szczególnej ostrożności a nie skracając pod prąd i dachujac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej nie wolno mi się tu wypowiadać. Ale jeżeli ty oskarżasz naszego pracownika o brawurową jazdę to spójrz na siebie. Jeździłeś dokładnie tak samo. Mogłeś utrudnić jej jazdę i spowodować dodatkowy problem. Więc zastanow się na co piszesz skargę.

Edit. Przepraszam osoba prowadząca. 

Jednocześnie łamiąc prawo KRD, jest to RPG a nie RP jak to powiedział kolega wyżej. Nie wypowiadam się więcej na ten temat. 

Edytowane przez 4Ever*999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ja nie prowadziłem żadnego pojazdu. O co chodzi? 

Edited: Mogę przypuszczać, że kierowca pojechał tak pod pretekstem zdobycia dowodów. W innym przypadku nie dałoby się tego wykonać :)

Edited2: Wydaje mi się, że od frakcji jest wymagane RP, bo jeśli by tak nie było to byście robili co chcecie. 

Edytowane przez StrAiker.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kariz napisał:

Dobrze ale mnie zastanawia dlaczego jechaleś sam karetką na wypadek, a do tego jechaleś karetką akademicka którą z tego co wiem na wypadek jechać nie wolno.

Akademik był już na miejscu a było 2 poszkodowanych, a to, że jechałem tam tą karetką wynikło z mojego niedoinformowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zdanie jest proste : widzę tutaj,aby @Eclipse. jechał na sygnałach świetlnych,widzę również,że pomimo zdanych egzaminów,złamałeś regulamin,jadąc samemu na wypadek.Za to będziesz ukarany,a Ty @Select możesz podziękować @StrAiker.,  za pajacowanie i świrowanie za karetką. Myślę,że prawko będzie zabrane na 3 dni.  Mogłeś go nie słuchać i nie jechać za karetką. To jest TYLKO gra,nie mylmy tego,z życiem realnym.

Edytowane przez Pitu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin