Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!


Lisa_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hohoho, a kto tutaj wbija na rejon w świecie 4Life? Nie kto inny jak była administratorka! Niegdyś w świecie urodziła się osoba w Białorusi, miała na imię Lisa a na drugie Oliwia. Obecnie mieszka w Polsce, w Krośnie i ma 23 lata! Lata mijają, mijają a rozkosz daje dużą nadzieję na powrót. Czy ktoś tego się spodziewał? A może nie? Nie ma co z tego wyciągać wniosków bo w każdej chwili możecie mnie poznać z lepszej jak i zarówno złej strony. Ktokolwiek liczył na mój powrót - może jednak nadzieja nie przeminęła w mrok? Moją pasją jest siatkówka, koszykówka jak i zarówno piłka ręczna. Wolnymi chwilami chodzę na basen żeby popływać i zrelaksować się. Lubię również grać w gry komputerowe, szczególnie na MTA, Dead by Daylight itd.

Hohoho i czas na lepszą przyszłość bowiem wszystko zmieni się na serwerze, a może nie? Kto by się spodziewał, kto.. Wkrótce nadejdzie nowe światło, a może i mrok? Raczej stawiacie na pierwsze, prawda kochani? Od jakiegoś czasu widzieliście mnie aktywną na serwerze, więc grzechem byłoby nie przywitać się i unormować się ponownie. Czas zacząć ponownie grać, udzielać się aktywnie i pomagać nadal graczom jak za dawnych czasów.

Widzimy się ponownie na serwerze, strzałeczka kochani!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lisa_ napisał:

mnie poznać z lepszej jak i zarówno złej strony.

Ja Ciebie znam tylko z tej złej strony.

 

32 minuty temu, Lisa_ napisał:

Czas zacząć ponownie grać, udzielać się aktywnie i pomagać nadal graczom jak za dawnych czasów.

Znowu przyszłaś za mną męczyć mnie o alimenty? :(

No niech będzie, że zgadzam się na powrót ale więcej nie dostaniesz niż to, co sąd przysądził - nie licz na to! Witaj ponownie!!! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Admaxis napisał:

Ja Ciebie znam tylko z tej złej strony.

 

Znowu przyszłaś za mną męczyć mnie o alimenty? :(

No niech będzie, że zgadzam się na powrót ale więcej nie dostaniesz niż to, co sąd przysądził - nie licz na to! Witaj ponownie!!! ;(

Spokojnie, od tego mam Zebrę i ona zawalczy swoje jak na kobietę przystało. :angel: Także będę liczyć na to i zawalczę również o alimenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin