Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[ME] Barierki na zakręcie przed mostem SF-LV


PVK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Ostatnio wpadłem na pomysł, coby trochę zadbać nad bezpieczeństwem jazdy, zwłaszcza na tym zakręcie (ss niżej)

Nic specjalnego, ale zawsze poratuje to przed wpadnięciem do rzeki, która jest poniżej 

praca wymaga jeszcze kilku poprawek, które zauważyłem już po zakończeniu głównych prac, ale to niebawem poprawię.

jest to moja pierwsza publiczna praca, proszę o wyrozumiałość xD 

LQMM6Vu.jpg

sQdDURX.jpg

TGRhFx9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kyzzw napisał:

Wydaje mi się, że możliwe jest wypadnięcie z drogi, bo barierki są poodłączane od siebie i oddzielone pachołkami, dalej można chyba wypaść z drogi. :/

Ale zważ na fakt, że nikt nie wjeżdża celowoz żeby wypaść z zakrętu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PVK. napisał:

Ale zważ na fakt, że nikt nie wjeżdża celowoz żeby wypaść z zakrętu ;)

I właśnie dlatego jest to zbędne, skoro ma ktoś przejechać normalnie to i tak przejedzie.

W porównaniu do barierek Darka gdzie rzeczywiście jest to zagrozenie żeby wpaść do wody, twoje są zupełnie niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hrvdziu. napisał:

I właśnie dlatego jest to zbędne, skoro ma ktoś przejechać normalnie to i tak przejedzie.

W porównaniu do barierek Darka gdzie rzeczywiście jest to zagrozenie żeby wpaść do wody, twoje są zupełnie niepotrzebne.

Pisałem wcześniej, jest to  w sumie wersja "beta", jest możliwe aby dać mniejsze  odstępy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PVK. napisał:

Pisałem wcześniej, jest to  w sumie wersja "beta", jest możliwe aby dać mniejsze  odstępy :P 

Em, chyba nie zrozumiałeś, nie chodzi o odstępy, chodzi o to ze to zabezpieczenie jest zupełnie zbędne. Nie istnieje realne zagrozenie zeby wypaść z tego zakrętu jeśli dostosuje się do niego prędkość z jaką się poruszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hrvdziu. napisał:

Em, chyba nie zrozumiałeś, nie chodzi o odstępy, chodzi o to ze to zabezpieczenie jest zupełnie zbędne. Nie istnieje realne zagrozenie zeby wypaść z tego zakrętu jeśli dostosuje się do niego prędkość z jaką się poruszamy.

Oj chyba nie wiesz o czym mówisz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin