Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na sebiszcz223


Ping.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego*: Pingwinooo

Nick oskarżonego*: sebiszcz223

Powód skargi*: Nie umiejętna jazda karetką, zajeżdżanie drogi przy wyprzedzaniu, jazda pod prąd, brak zapłaty za taran

Opis zdarzenia*: No więc tak. Jadąc sobie moim elegy do lv przez Tierra Robada zobaczyłem przed sobą karetkę, którą postanowiłem wyprzedzić lewym pasem. Medyczków chyba coś zapiekło, że ich biore elegy i postanowili mi zajechać drogę. Oczywiście zderzyliśmy się, po czym postanowili uciekać i jechali pod prąd. Gdy ich dogoniłem kazałem się zatrzymać i zapłacić za szkody. Medyczki mnie olali więc postanowiłem napisać skargę/

Data zdarzenia*: 08.07.2018 godzina 17:15

Świadek: Brak

Dowód w postaci ss'ów lub logów*: https://imgur.com/a/jYW0hiu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem z @sebiszcz223 a więc się wypowiem przepraszam bardzo czy drzwi w karetce z tyłu są rozwalone ? Więc o jakim zajechaniu drogi ty mówisz jak sam napisałeś, że postanowiłeś nas wyprzedzić. Nasze drzwi z tyłu są całe więc ja dziękuję, ale chyba skarga do odrzucenia.

Edytowane przez PsychoFans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie chciałem sie wypowiadać, ale jednak muszę, bo myślałem ze skarga słuszna dopóki nie zwrocilem uwagi na jeden aspekt. Skoroż jesteś osobą Myślącą i skłonną do pisania skarg to powiedz mi czego nie wolno robić przez linię podwójną ciągłą ? O tak dokładnie - wyprzedzać. Tym samym pretensje miej do znajomości własnej, kodeksu ruchu drogowego. 

I zeby nie było, droga ta jest jednopasmowa co osoba z poziomem inteligencji mrówki by zauważyła, a przez to ty nie masz prawa w tamtym miejscu wyprzedzać. A to ze zostałes staranowany czego na tych ss'ach nie widać jest wynikiem twoich umiejętności Jazdy i zachowania dystansu do innego uczestnika ruchu. 

EDIT: Ajj ty to człowieka umiesz rozbawic, do kabaretu byś się nadawal, z reszta po co ja z tobą dysktuje jak ty snujesz opowieści bez dowodów potwierdzających. Peaceeee jou.

Edytowane przez Eclipse.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz z tekstem "skarga do odrzucenia" ty jesteś od tego? Nie. Więc dziękuję za takie wypowiedzi, które nic nie wnoszą. Wiadomo, że będziesz bronił kolegi z frakcji, dlatego też nie zaznaczyłem Cię jako świadka. 

@Eclipse. Z tego co widzę to nie powinieneś dyskutować o czyjejś inteligencji, tym bardziej mając mniejsze iq od osoby piszącej (mnie) nie wiem czy wiesz, ale to jest autostrada, która ma DWA PASY. Więc ta śmieszna linia w gta nic nie znaczy :) Oczywiście, gdyby to był jeden pas to wiadomo, że nie mogę wyprzedzać. Ale z tego co się orientuje są tam dwa pasy i bez problemu mogłem ich wyprzedzić. Tak jak osoba wyżej, dziękuję za kolejną śmieszną wiadomość, nie udzielaj się więcej prosze. 

EDIT: Hah, @Eclipse. z kogo ty chcesz zrobić pajaca? To ty tutaj coś pierdzielisz, że nie moge wyprzedzać na autostradzie, bo linia ciągła haha, weź przeczytaj pierw to co napisałeś i się więcej nie udzielaj, żebyś się nie zbłaźnił jeszcze bardziej :v 

Edytowane przez Pingwinooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pingwinooo napisał:

Chyba sobie żartujesz z tekstem "skarga do odrzucenia" ty jesteś od tego? Nie. Więc dziękuję za takie wypowiedzi, które nic nie wnoszą. Wiadomo, że będziesz bronił kolegi z frakcji, dlatego też nie zaznaczyłem Cię jako świadka. 

@Eclipse. Z tego co widzę to nie powinieneś dyskutować o czyjejś inteligencji, tym bardziej mając mniejsze iq od osoby piszącej (mnie) nie wiem czy wiesz, ale to jest autostrada, która ma DWA PASY. Więc ta śmieszna linia w gta nic nie znaczy :) Oczywiście, gdyby to był jeden pas to wiadomo, że nie mogę wyprzedzać. Ale z tego co się orientuje są tam dwa pasy i bez problemu mogłem ich wyprzedzić. Tak jak osoba wyżej, dziękuję za kolejną śmieszną wiadomość, nie udzielaj się więcej prosze. 

A ty chyba ze zrozumieniem czytać nie potrafisz napisałem " Chyba skarga do odrzucenia " a nie do odrzucenia polecam na następny raz przeczytać dwa razy nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebax[YT] napisał:

Co widać na ss? moim zdaniem do odrzucenia. 

((to ja sebiszcz223))

Kto chce, to zobaczy.

3 minuty temu, PsychoFans napisał:

A ty chyba ze zrozumieniem czytać nie potrafisz napisałem " Chyba skarga do odrzucenia " a nie do odrzucenia polecam na następny raz przeczytać dwa razy nie pozdrawiam.

Dobra, widzę, że dalej nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Czekam na oskarżonego co ma do powiedzenia, kolega pisać umie więc adwokatów tutaj nie potrzeba, toteż możesz opuścić ten temat i się nie wypowiadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin