Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam Passata 1.9 tdi


Matix*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2hqxzLb.png
Model:Stratum
ID:30k
Pojemność silnika: 1.6 benzyna (na masce pisze co innego)
Przebieg pojazdu: Do ustalenia
Dodatki:Auto posiada zacną karoserię, nie pordzewiałą 
insK1VR.jpg

Rury PCV oraz parapet: YszrZGx.jpg

Oryginalne felgi marki bbs:vrmq08P.jpg

Niezawodny silnik 1.9 tdi iGTPqOd.png
Cena:45k do negocjacji 
Coś od siebie:Autko warte uwagi, niemiec płakał jak sprzedawał, w niedziele do kościoła i do sklepu jeździł, pod kocem trzymał, do granicy gonił, do teraz dzwoni aby posłuchać silnika. Nic nie stuka nic nie puka, Panie rozrusznik kręci szybciej niż turek kebaba, Jedyny minus tego auta to na akumulatorze,przebieg był kręcony ale do przodu bo nie wierzyli że tak mało przejechane, panie 6 sekund do 100,Klima tak mrozi że kobieta miesiąc w sanatorium na zatoki leżała, jak na przegląd nim wjechałem to chcieli bezterminowo mi go wyrobić, panie jak nim koło drzewa zaparkowałem to ptaki sie przesiadły aby nie osrać, jak zajechałem nim na giełdę to mówili że przyjmują tylko auta używane , jak wjechałem na myjnie to nowe szczoty założyli, ja sie cały czas zastanawiam czy nie zostawić go dla siebie.
SS’y: podane wyżej 

Edytowane przez Matix*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin