Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam piękna i jak nowa sabre 1.8 z up1


Jaanusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:Sabre ID:32127 Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu:500km Dodatki: Up1 felgi Cena:Offki Coś od siebie: Sprzedam ładną i fajną saberke w benzynie  przez miasto lecisz 205. Zdziera asfalt  lata bokiem fotele  wykręcone od bugatti. Stan igła ręczny w bagażniku  pali od kopa na olej rzepakowy. Rudej brak szpachli brak  lecz jest jedna waga! W zime to trzeba zafundowac sb Bilet PKS bo nie odpali poduszki powietrzne 3 + 2 z tyłu na fotelach  szyby elektryczne  tylko ze czasami sam musisz otwierac jak zamarzną.Drzwi zamykasz na kopa lub na spaxa a i jak ostatnio jechałem z biedry po zakupach to amor poszedł i teraz wygląda jakby up3 miała  i  jeszcze jak wuiozłem Januszka z pod monopolowego to dzióre w podłodze zrobił  ale to nic przykryłem  3 dywanikami i jest git.Gwarancja do bramy . Zapraszam do kupna SS’y:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin