Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na jarekproca - oskarżony przez RainYou


Little_John
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jarekproca napisał:

Jestem prawie pewny, że auto które Ci zarekwirowaliśmy było albo źle zaparkowane albo porzucone. Screena niestety nie posiadam. Jeżeli na prawdę uważasz, że popełniłem jakiś błąd mogę oddać Ci te 250 PLN i po sprawie. Odpisz czy Ci to odpowiada.

Pozdrawiam

prosze jedynie o scr a ty go nie posiadasz |?  auto stało na prywatnej posesji  moge dac nawet scr 

Edytowane przez RainYouNafide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jarekproca napisał:

Na SS widać , że auto nie stało na parkingu lecz było porzucone a poza tym posesja nie jest twoja to skąd miałem wiedzieć.

Tak jak pisałem wyżej mogę zwrócić ci pieniądze za parking.

 

było ono zaparkowane   mogło nawet na dachu stać   a   skąd miałeś wiedziec  ?hmmm zapytać sie właściciela  posesji i dopiero jak właściciel  wezwie lawete czy cos to dopiero wtedy powinieneś to odholować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jarekproca napisał:

Na SS widać , że auto nie stało na parkingu lecz było porzucone a poza tym posesja nie jest twoja to skąd miałem wiedzieć.

Tak jak pisałem wyżej mogę zwrócić ci pieniądze za parking.

 

Było wałkowane 10000 razy że macie posiadać SSy. Skoro gru @RainYouNafide nie chce pieniędzy, nie musisz mu zwracać. 

Oskarżony ukarany. (kara wewnętrzna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin