Czołem. Z okazji Dnia Dziecka, dzisiaj na serwerze od 16:00 do 23:00 będą obowiązywały podwojone stawki w pracach dla wszystkich graczy. Pamiętajcie, że cały czas na serwerze panuje obowiązek stosowania się do KRD. Działania służb mundurowych oraz administracji w czasie podwojonych zarobków będą wzmożone. Z okazji dzisiejszego święta życzymy wszystkim (tym młodszym i tym starszym) wszystkiego dobrego. Podwojone zarobki przysługują również pracownikom frakcji!