Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana KNX w dniu 22 Lutego

Użytkownicy przyznają KNX punkty reputacji!

O KNX

  • Urodziny 11.08.1995

W świecie gry

  • ID konta gracza 63
  • Nick KNX
  • Data rejestracji 2015-03-27 19:06:35
  • Ostatnio widziany 2026-06-21 08:13:52
  • Łączny czas gry 6468 godz. 06 min.
  • Organizacja Dirty Angels
  • ➜ Ranga Archaniol
  • Respekt
    0
    Life Points
    180585
    Punkty karne
    3301

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    ---

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Pomagier

Ostatnie wizyty

239 716 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje KNX

  1. Za około 2 dni urodziny 4Life. 

    Dokładna data tego, to: Wtorek 27 marzec 2018. Wtedy są trzecie urodziny 4Lifa. 

    Oczywiście będę z Wami się bawił - z Wami, organizacją Legwany osoby @Iguana, będą na wszystkie tematy rozmowy na 4Life (założę się), będą wspomnienia i w ogóle. 

    A na serwerze będę jutro po pracy, po 13.

    Pozdrawiam. Dobranoc. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Namik209

      Namik209

      Nasza organizacja nie jest tworzona dla pojazdów, lecz dla atmosfery i możliwości poznania ciekawych graczy. Nie posiadamy żadnych pojazdów, wolimy dobra atmosferę. 

    3. batycki

      batycki

      3 minuty temu, Namik209 napisał:

      Nasza organizacja nie jest tworzona dla pojazdów, lecz dla atmosfery i możliwości poznania ciekawych graczy. Nie posiadamy żadnych pojazdów, wolimy dobra atmosferę. 

      Nie o pojazdy mi chodziło, bardziej o atmosfere. To, co było w Montoneros albo w WEED jest nie do przebicia.

    4. Namik209

      Namik209

      Mozliwe, nie piszę wcale że nie, nie mniej jednak to nie ja opisuje źle organizacje, w której nie byłeś stawiając ją od razu w złym świetle. W pierwszej organizacji która wymieniłeś byłem na początku jej istnienia, zgadza się, było cool :D

    5. KNX

      KNX

      No właśnie. @Namik209 ma rację. 

    6. KNX

      KNX

      @bvti, zostałem wywalony. :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin