KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia KNX
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje KNX
-
Coś czuję że do wieczora, jutra rana maks będzie 4 LVL na lawetach cointainers'ie.
Zostało raptem 30 kursów... Jedziemy z koksem.
Ściągnąłem fajną ekipę, a mianowicie: @miluski, @fiGhT (HERBATAA), @Lostt, @StrAiker., @BluePlay (Select), @kajto77, @Venox1 + uczymy teraz grać @PenkY'ego.Bawimy się na 4Life.
PS. Chyba otwieram SG4L - moją grupę, którą mam od 22.07.2015. 3 lata prawie, z @AdiK.'iem prowadzimy tą grupę, bo on ogar, ogarnia 4Life, ma wiedzę, doświadczenie, JEST SZYBKI, itd. Zobaczcie jak @AdiK. ogarnia 4Life JESZCZE LEPIEJ jak dostał suppa. Zaczęło się jak zawalał @AdiK. w ogłoszeniach TSA. Byłem przy każdym ogłoszeniu TSA pisanym przez @AdiK.'a.
Dodam całe Legwany do mojej grupki, zacznę od @Iguana, @Grabsio311, @KRISU., @Jojtek01, a skończę na @Jxliaa i wymienione osoby też na rangę Zawodowiec (drugą) w Spryts Grups 4Life.
4Life górą. Gra po 500 osób ponad na specjalnych okazjach (czyt. jak są zarobki x2). 01.06.2018 grało 550 osób. Kto ma SS'a z tego? Wstawiać. Nagrodzę zarobkiem 669 PLN.
