KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia KNX
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje KNX
-
Kolejne dwa zaproszenia do grupy SG4L:
1.
2.

To jest samo forum.
A co dopiero FB, /pm, discord. To jest tylko część spamu o wstęp do SG4L. Pokazałem wyżej PO SAMYM FORUM.
Aż taka zarąbista grupa jest? No nie dziwię się Wam. Przeżyła swoje 3 lata. 3 lata jest za 2 tygodnie - 22.07.2018.
Jestem dumny, że moja grupa jest znana na tym serwerze, że jest o niej pamięć. I jestem w szoku że mam pozwolenie w pełni od RCON na prowadzenie SG4L, że RCON mi tej grupy nie usuwa i w ogóle.
Jestem z tego dumny!
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
Ja tez chce do SG4L
-
@Tobiasz63 SG4L górą

-
Kurcze Tobiasz ale bym chciał do SG4L...

-
-
Co
