KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia KNX
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje KNX
-
08.07.2018 01:30: Porządki SG4L zrobione.
Skład zmieniony całkowicie. Zmieniłem w składzie, że osoby, które mają plusy mają na końcu CYFRĘ oznaczającą OGÓLNIE ILOŚĆ PLUSÓW w mojej grupie.
TOP 3 plusów na dzień dzisiejszy prezentuje się tak, to: @AdiK. x75, @Lisa_ x70, @Zebra x63 plusów w SG4L'u.
Gratulację dla tych właścicieli mojego SG4L'a. Ino ich chwalić. Prowadzą ze mną najlepiej grupę. Jestem w szoku, pod wrażeniem.Dziękuje za uwagę. Dobrej dalszej gry, oraz spokojniej nocy.
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
-
Ja mam takie pytanie, kogo obchodzi Twoja "grupa" i po co ona w ogóle tutaj jest?
-
-
Trzeba mieć nierówno gdzieś tam żeby zazdrościć takiej grupy, naprawdę.
-
O co Ci chodzi koleś?
