KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia KNX
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje KNX
-
WITAM WSZYSTKICH...
Bawimy się.
Jestem na wakacjach. To znaczy, jestem na działeczce swojej. Wyjechaliśmy dzisiaj z całą rodziną na tydzień. Już dojechaliśmy, bo nie będziemy wiecznie w blokowisku siedzieć w mieście - w Jastrzębiu-Zdroju.
Działkę mamy na Stryszawie. Dwie godziny prawie drogi w JEDNĄ STRONĘ.
SG4L będzie nadal prowadzone tak jak jak jestem w domu. Mam laptopa. Internet z Plusa. Wszystko działa. To mi to bez większej różnicy.
Jeszcze się raz bawimy.
Już się kawę z rodzicami zrobiliśmy.
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
@Tobiasz63 Dobrze robisz ja niestety muszę poczekać do soboty bo praca

-
-
Miłego wypoczynku, baw się dobrze

-
Milego wypoczynku Tobiasz

