KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia KNX
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje KNX
-
17.07.2018
@Props i @Tigerro otrzymują po jednym plusie w SG4L.Zawieszam statusowanie o SG4L do końca wakacji - 31.08.2018 włącznie.
Czyli: kolejnych plusów, dodawań kolejnych osób nie będzie, awansów też nie. Tych trzech rzeczy. Reszta będzie - zabawy, rozmówki - to co jest.My zarząd SG4L składający się z 5 osób po prostu chcemy się dychnąć.
A ja nie chcę narzucać moim 4 właścicielom (wiecie o kogo mowa), aby pisali za mnie statusy. A @Zebra naprawdę ma dużo na głowie - jest RCON'ką od 28.06.2018 'Zeberka', a ta ranga coś świadczy... @Grabsio311 też, bo on i jest od wczoraj w zarządzie SG4L + TSA + Legwany, w 3 zarządach, TO OGROM POŚWIECENIE. Rozumiem tych dwóch osób szczególnie.
A są wakacje, a ja zapieprzam jak ta świnia we frendzelkach w SG4L w dzień, w dzień z statusami, sygnaturce, aby aktualizować... XDDDDD63
Wiem, możecie się śmiać. No ale.



Dziennie statusy. Zaczęło się od 19.06.2018 jak w dniu doszli @Lewanek* i @Mateo_202 do SG4L. Od tego dnia non-stop zawalam w dzień, w dzień.
Dlatego biorę urlop od pisania statusów. To znaczy: SG4L będzie, nie wyłączam, nie zawieszam tej grupy. Będzie tak jak będzie.
A jeszcze rocznica idzie, będzie za 5 dni (22.07.2018), to człowiek będzie się bawił z całych sił przez 4 dni ((a może przedłużymy do 7 dni)), ile to może w tych siłach, ile to ma sił, a nie zapieprzał w statusach i w sygnaturce, aby ją aktualizować W DZIEŃ, W DZIEŃ. Nie tędy droga.
XDDDDD63
Następny status o SG4L dopiero 01.09.2018.
Miłych wakacji Wam życzę. Bawcie się dobrze. Ja też się będę bawić.Serdecznie pozdrawiam.




