Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana KNX w dniu 22 Lutego

Użytkownicy przyznają KNX punkty reputacji!

O KNX

  • Urodziny 11.08.1995

W świecie gry

  • ID konta gracza 63
  • Nick KNX
  • Data rejestracji 2015-03-27 19:06:35
  • Ostatnio widziany 2026-06-21 08:13:52
  • Łączny czas gry 6468 godz. 06 min.
  • Organizacja Dirty Angels
  • ➜ Ranga Archaniol
  • Respekt
    0
    Life Points
    180585
    Punkty karne
    3301

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    ---

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Pomagier

Ostatnie wizyty

239 650 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje KNX

  1. 17.07.2018
    @Props i @Tigerro otrzymują po jednym plusie w SG4L.

    Zawieszam statusowanie o SG4L do końca wakacji - 31.08.2018 włącznie.
    Czyli: kolejnych plusów, dodawań kolejnych osób nie będzie, awansów też nie. Tych trzech rzeczy. Reszta będzie - zabawy, rozmówki - to co jest.

    My zarząd SG4L składający się z 5 osób po prostu chcemy się dychnąć.

    A ja nie chcę narzucać moim 4 właścicielom (wiecie o kogo mowa), aby pisali za mnie statusy. A @Zebra naprawdę ma dużo na głowie - jest RCON'ką od 28.06.2018 'Zeberka', a ta ranga coś świadczy... @Grabsio311 też, bo on i jest od wczoraj w zarządzie SG4L + TSA + Legwany, w 3 zarządach, TO OGROM POŚWIECENIE. Rozumiem tych dwóch osób szczególnie.
    A są wakacje, a ja zapieprzam jak ta świnia we frendzelkach w SG4L w dzień, w dzień z statusami, sygnaturce, aby aktualizować... XDDDDD63
    Wiem, możecie się śmiać. No ale. :)<3:)<3:) 

    Dziennie statusy. Zaczęło się od 19.06.2018 jak w dniu doszli @Lewanek* i @Mateo_202 do SG4L. Od tego dnia non-stop zawalam w dzień, w dzień.

    Dlatego biorę urlop od pisania statusów. To znaczy: SG4L będzie, nie wyłączam, nie zawieszam tej grupy. Będzie tak jak będzie.

    A jeszcze rocznica idzie, będzie za 5 dni (22.07.2018), to człowiek będzie się bawił z całych sił przez 4 dni ((a może przedłużymy do 7 dni)), ile to może w tych siłach, ile to ma sił, a nie zapieprzał w statusach i w sygnaturce, aby ją aktualizować W DZIEŃ, W DZIEŃ. Nie tędy droga. :) XDDDDD63

    Następny status o SG4L dopiero 01.09.2018.
    Miłych wakacji Wam życzę. Bawcie się dobrze. Ja też się będę bawić.

    Serdecznie pozdrawiam. <3<3<3<3<3 
     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Lisa_
    3. Kacperix3

      Kacperix3

      Szanuje za Tak wielka prace<3

    4. t0mtom12
    5. Lampi

      Lampi

      to fajnie, spoko ale pisz ty proszę cię polskimi słowami, dobrzę?

    6. KNX
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin